Anasayfa / 2017 / Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2017

ZİÇEV Ankara Ergo Sum Öğrencileri, DOGAY’da Ödül Aldı


Doğa Sporları Araştırmaları ve Kurtarma Derneği (DASK) tarafından 18-23 Nisan 2017 tarihleri arasında Merzifon’da düzenlenen ve 200 ilkokul ve ortaokul öğrencisi katılımıyla gerçekleşen Çocuk Gözüyle Merzifon Fotoğraf Şenliğinde, “Doğada Görüntü Avcılığı Fotoğraf Yarışması” DOGAY’a katılan ZİÇEV Zihin Ergo Sum Fotoğraf Atölyesi öğrencilerimiz, yarışmada çeşitli ödüller kazanarak bizleri gururlandırdı.   Merzifon Kaymakamlığı ve Merzifon Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen bu yılki yarışmanın en ... Devamını Oku »

ZİÇEV Ankara Şubemiz, 21 Nisan 2017 tarihinde Mövenpick’te Maskeli Kıyafet Balosu Düzenledi


ZİÇEV Ankara’nın gençleri bugün Mövenpick Hotel Ankara‘daydı. ZİÇEV Ankaranın düzenlediği “Maskeli Kıyafet Balo”sunda kostümler giyip maskeler taktılar. Dans ettiler, şarkılar söylediler, kendileri için hazırlanan pastadan yediler. Eğlence dolu, kahkaha dolu bir gün geçirdiler 🙂   Bize bu fırsatı sunan Genel Müdür Atakan Turhan’a; Mövenpick Hotel’le bizi tanıştıran, güzel insan Volkan Doğan’a ve balomuzun düzenlenmesinde emeği geçen herkese, gençlerimize unutamayacakları bu harika ... Devamını Oku »

ZİÇEV Tekirdağ Şubemiz Öğrencilerinin Farkındalık Temizliğine Davetlisiniz


Devamını Oku »

Ankara Vakıf Evimiz, Engelli Platformuna kavuştu


14 Nisan Cuma günü, Ankara Vakıf Evimize yaptırdığımız engelli platformumuzun açılışını gerçekleştirdik. Yurt içinden ve yurtdışından bizi destekleyen Saygıdeğer İnci ve İbrahim Dal, Volkan Dikmen, Rezan Argun, Aytaç Ege, Belkız Kıroğlu ve Erengül Erengül Hanımefendi ve Beyefendilerin katkıları sayesinde yapımı mümkün olan bu engelli platformu için kendilerine en içten teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Devamını Oku »

Pınar Ayhan’ın “Orada Duruverseydi Zaman” gösterisi 28 Nisan 2017’de Vakfımız yararına Kayseri’de!


Sevgili Kayserililer, Sanatçı Pınar Ayhan’ın “Orada Duruverseydi Zaman” adlı müzikli gösterisini siz de izleyebilirsiniz! Bu muhteşem anlatının Kayseri gösterimi 28 Nisan 2017 Cuma günü saat 19:30’da Gültepe Kültür Merkezinde sizlerle buluşuyor. Gelirinin Vakfımıza bağışlandığı bu gösteriye dair detaylı bilgiye http://www.oradaduruverseydizaman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz. Biletler, ZİÇEV Kayseri şubemizden temin edilebilir. İrtibat Numarası: 0 (352) 222 44 60 Sizi nasıl güzel bir gösterinin beklediğini bilmeniz için ... Devamını Oku »

İstanbul Şubemizin Anneler Günü Kermesine Tüm İstanbulluları Bekleriz


Devamını Oku »

Gelirinin bir kısmı ZİÇEV’e bağışlanan Antalya Vintage Çiçek Pazarına bekleriz


Devamını Oku »