Anasayfa / 2016 / Mayıs

Aylık Arşiv: Mayıs 2016

27-29 Mayıs 2016’da Samsun’da Eğitim Koordinasyon ve Motivasyon Toplantımızı Gerçekleştirdik


Gençlik ve Spor Bakanlığının Samsun’da bulunan kampında 27-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında ZİÇEV Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği ve 14 şubemizin katıldığı Eğitim Koordinasyon ve Motivasyon Toplantımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. ZİÇEV olarak özel çocuklarımıza ve ailelerine ülke çapında başarıyla hizmet etmeye devam etmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizi Samsun Kampında misafir eden Gençlik ve Spor Bakanlığına ayrıca teşekkür ederiz.   Devamını Oku »

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

0-3 Yaş Özel Eğitim Merkezimizin Tanıtım Toplantısını 17 Mayıs 2016’da Gerçekleştirdik


17 Mayıs 2016 tarihinde ZİÇEV yerleşkesinde düzenlenen 0-3 Yaş Özel Eğitim Merkezi’nin tanıtım toplantısı Ankara-Gölbaşı Kaymakamı Sayın Şahin Aslan’ın katılımıyla gerçekleşmiştir. Toplantıya   T.C. Ankara Kalkınma Ajansı, Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve çok sayıda paydaş kurum temsilcisi ile ailelerin katılımı sağlamıştır. Toplantı kapsamında ZİÇEV Genel Başkanı Sayın Ülay Karakoç’un açılış konuşmasının ardından  proje ekibinden Asuman Erdem, Meryem Şahin ve Uğur Ersoy ... Devamını Oku »

ZİÇEV Kayseri Şubesi Misafirhanemizin Açılışını Yaptık


ZİÇEV Kayseri şubemizin özel çocuklar için hazırladığı misafirhanesinin açılışı Kayseri Vali Yardımcısı Sayın Erdoğan Aygenç, Melikgazi Kaymakamı Sayın Erkaya Yırık, Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Tuncay Demir, Genel Başkanımız Ülay Karakoç, velilerimiz ve çok sayıda hayırseverin katılımıyla 11 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşti. Bu harika misafirhanenin kurulmasında emeği geçen, desteği bulunan herkese gönülden teşekkür ... Devamını Oku »

ZİÇEV İstanbul Şubesi Fotoğraf Kulübünün Sergisine Hepinizi Bekleriz!


Caddebostan Kültür Merkezi’nde 11-16 Mayıs 2016 tarihleri arasında ziyaret edebileceğiniz fotoğraf sergimize hepinizi bekliyoruz! Açılış ve kokteyl 12 Mayıs 2016 günü saat 17.00-19.00 arasında gerçekleşecektir.  Bilgi için: 0216 412 63 80-81 nolu telefonlardan İstanbul Şubemize ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

0-3 Yaş Rehabilitasyon Merkezi hizmet binamızın tanıtım toplantısına davetlisiniz…


T.C. Ankara Kalkınma Ajansı’nın finansman desteği ile ZİÇEV liderliğinde ve Ankara- Gölbaşı  Kaymakamlığı ortaklığında yürütülen ‘’0-3 Yaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Projesi’’ kapsamında tadilat ve tefrişatı tamamlanan 0-3 Yaş Rehabilitasyon Merkezi hizmet binamızın tanıtım toplantısı 17 Mayıs 2016 Salı günü saat 10.30’da Gölbaşı-ZİÇEV yerleşkesinde yapılacaktır. Açılışımızı onurlandırmanızı diler, saygılar sunarız. ZİÇEV Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan Ülay Karakoç     Devamını Oku »

11 Mayıs 2016 Çarşamba günü, Tekirdağ şubemizin özel gençlerinin Resim Sergisine davetlisiniz!


Tüm Tekirdağlıları ve 11 Mayıs 2016 tarihinde Tekirdağ’da olan herkesi özel gençlerimizden oluşan “ZİÇEV Fotoğraf Atölyesi”nin hazırlamış olduğu Resim Sergisi’ne bekliyoruz! ZİÇEV Tekirdağ şubesinin düzenlediği bu sergi Tekira AVM’de saat 11:30’da açılacaktır. Devamını Oku »

Anneler Gününüz Kutlu Olsun!


Varlıkları değişilmez, yaptıklarına değer biçilmez, sevgileri sonsuz, şefkatleri gönülden sevgili annelerimiz; iyi ki varsınız! Bize baktığınızda gülen gözlerinizle, kucakladığınızda verdiğiniz güvenle, yorulmadan her an yaptığınız fedakarlıklarınızla sayenizde var olduk, sayenizde büyüdük, sayenizde olduğumuz noktadayız. Hayatımızın en değerli varlıkları, Anneler Gününüz Kutlu Olsun! Hepinizi çok seviyoruz! Devamını Oku »

Özel sporcularımız Sami Kiraz’a ve Caner Ekin’e başarılar dileriz!


Özel Sporcular Açık Deniz Türkiye Yüzme Şampiyonası, 6-8 Mayıs 2016 tarihinde ilk defa Fethiye Ölüdeniz’de düzenlenecek. Farklı yaş gruplarından 9’u bayan 32 sporcunun katılacağı şampiyonada 12 ilden 24 spor kulübü temsil edilecek. ZİÇEV Ankara şubemizin sporcularından Sami Kiraz ve Caner Ekin de katılacağı şampiyona, Eylül ayında yabancı sporcuların da katılımıyla bu kez uluslararası seviyede düzenlenecek. Özel sporcularımız Sami Kiraz ve ... Devamını Oku »

ZİÇEV, Uluslararası 2. İpek Yolu Müzik Konferansı’nda yer alacak!


ZİÇEV, Uluslararası 2. İpek Yolu Müzik Konferansı’nda yer alacak! Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY), Bolu Belediyesi, ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı), Bolu Bağışçılar Vakfı ve Mudurnulular Derneği tarafından düzenlenecek konferansta, bilimsel sunumlar, paneller, konserler, çocuk koroları ve görsel sanat etkinlikleriyle süslenen çocuk şenliği ve sosyal sorumluluk projeleri olacak. Vakfımız “Özel Eğitimde Sanat Eğitimi” adlı Panelde de yer ... Devamını Oku »