Anasayfa / 2016 / Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2016

Türk Yıldızları ZİÇEV için uçtu!


Dünyada 7 süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapan tek akrotim olan Türk Yıldızları, bu kez bizim için uçtu. Konya 3. Ana Jet Üssünde gerçekleştirilen gösteriye 14 şubemizi temsilen Ankara ve Kayseri şubelerimizden yaklaşık 60 özel gencimiz katıldı. İlk olarak brifing salonunda Türk Yıldızları’nın havada videoya kaydedilen gösterileri izlendi, ardından yarım saat süren uçuş gösterisi gerçekleştirildi. Gençlerimizin heyecanı gerçekten görülmeye değerdi. Bizi ağırlayan, gençlerimize ... Devamını Oku »

Türk Yıldızları ZİÇEV için uçtu!


Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi timi Türk Yıldızları, Konya’da öğrencilerimiz için özel bir gösteri düzenledi. Dünyada 7 süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapan tek akrotim olan Türk Yıldızları, bu kez bizim için uçtu. Konya 3. Ana Jet Üssünde gerçekleştirilen gösteriye 14 şubemizi temsilen Ankara ve Kayseri şubelerimizden yaklaşık 60 özel gencimiz katıldı. İlk olarak brifing salonunda Türk Yıldızları’nın havada videoya kaydedilen gösterileri izlendi, ardından yarım ... Devamını Oku »

30 Nisan Cumartesi günü Ankara’da ZİÇEV Türk Sanat Müziği Konseri


Sanat müziği seven tüm Ankaralıları ve 30 Nisan Cumartesi günü Ankara’da olanları, saat 19:30’da ZİÇEV TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSUNUN konserine bekliyoruz. Yer:Hacettepe Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi M Salonu Bilgi için: (0312) 484 24 70 nolu telefonu arayabilirsiniz. https://www.facebook.com/events/148088178926154/ Devamını Oku »

İstanbul Şubemizin Anneler Günü Kermesine Davetlisiniz


Bütün İstanbulluları 3 Mayıs 2016 Salı günü 10:30-16:00 arasında Develi Marin Balık Lokantası Salonunda düzenleyeceğimiz Anneler Günü Kermesimize bekliyoruz! Biletler vakfımızdan temin edilmektedir. Bilgi için 0216 412 63 80-81 no’lu telefonlarımızdan İstanbul şubemize ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

ZİÇEV Ankara’nın özel gençleri 18 Nisan 2016’da “Kadraja Sığmayanlar” filmiyle AÜHF’de…


Ankara’daki tüm dostlarımızı 18 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 13:00’da Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin D-104 amfisine bekleriz. Eminiz ki “Kadraja Sığmayanlar” isimli ZİÇEV filmiyle Taşın Altındaki Eller Topluluğu yine harikulade bir çalışma ortaya çıkardı. Gelin, özel çocuklarımızı hep birlikte izleyelim 🙂 Topluluğun kendi anlatımıyla; “Taşın Altındaki Eller Öğrenci Topluluğu olarak 3 yıldır her hafta ZİÇEV’deki zihinsel engelli arkadaşlarımızı ziyaret etmekteyiz. ... Devamını Oku »

Toyota Türkiye’den muhteşem bir sosyal sorumluluk hikayesi, örnek bir davranış!


  Türkiye genelindeki 58 Toyota Bayisinin ortak kararıyla, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından planlanan Bayi Ödül Gezisi için kullanılacak 3 milyon TL. tutarındaki bütçe, Mehmetçik Vakfı, LÖSEV ve Vakfımız ZİÇEV’e bağışlandı. https://www.toyota.com.tr/about/news_and_events/toyota-turkiye-bayilerinden-ornek-davranis.json sayfasından Toyota’nın ilgili basın açıklamasına ulaşabilirsiniz. ZİÇEV’in çizdiği yolda şaşmadan ilerlemesinin bir göstergesi olarak gördüğümüz bu duyarlı yaklaşım, hem ZİÇEV için çok anlamlı hem de Türkiye’nin sosyal ... Devamını Oku »

İstanbul’un bahar keyfini bir tekne gezisi ile çıkarmaya ne dersiniz?


Sevgili Gönüldaşlarımız, İstanbul’un bahar keyfini bir tekne gezisi ile çıkarmaya ne dersiniz? Öğrencilerimize daha kaliteli bir eğitim ve konforlu mekân sunmak için ZİÇEV İstanbul şubesi yararına Yemekli Tekne Gezisi düzenlenmiştir. 17 Nisan 2016 Pazar Saat: 10.30-16.00 arası gerçekleşecek bu etkinliğimize katılmanızı gönülden dileriz.  Biletler 100 YTL olup, rezervasyon için son tarih 11 Nisan 2016’dır. Detaylı bilgi için 0216 412 63 80 ... Devamını Oku »

Samsun Şubemiz öğrencilerinden Evrim Ak, piyano dinletisiyle ODTÜ LODOS Topluluğunun etkinliğinde ayakta alkışlandı


07 Nisan 2016 günü, ODTÜ Kongre Kültür Merkezi salonunda, sosyal sorumluluk sahibi, duyarlı gençlerden oluşan ODTÜ Lodos Topluluğunun düzenlediği “Yeteneği Görün” etkinliğinin dördüncüsü gerçekleştirildi. Down sendromlu ve CP’li gençlerin yeteneklerini sergilediği akşamda, Topluluk, etkinliğini bu kez Tomurcuk Vakfı ağırlıklı olarak gerçekleştirdi. Öncelikle belirtelim ki, özel çocuklarımız için çalışan kurumların artması, biz ZİÇEV gönüllülerini fazlasıyla memnun etmektedir. Tomurcuk Vakfını ve başarılı ... Devamını Oku »

Bolu Valisi Sayın Aydın Baruş, ZİÇEV Bolu şubemizdeydi


Bolu Valisi Sayın Aydın Baruş, ZİÇEV Bolu şubemizi ziyaret etti. Gösterdiği duyarlılık ve ilgi için kendisine teşekkür ederiz. İlgili habere aşağıda bağlantıdan ulaşabilirsiniz: http://www.bolugundem.com/validen-ozel-ziyaret-96914h.htm   Devamını Oku »