Anasayfa / 2014 / Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2014

15 Nisan 2014 : ATU Personeli bahara ZİÇEV’de merhaba dedi


  15 Nisan 2014, Salı günü ZİÇEV Genel Merkez, “Bahara Merhaba Şenliği” düzenledi. ATU çalışanları da konuk olarak aramıza katıldılar. Eli kolu dolu gelen konuklar, özel çocuklarımız tarafından coşkuyla karşılandılar. Ritim Gösterisi ve Ispanaklı Yumurta parodileri, konuklar tarafından beğeniyle izlendi. Mangallar yakıldı, açık havada piknik yemeği yendi. ATU ile ZİÇEV arasında kıran kırana yapılan basket maçı kahkahalarla sona erdi. Pastalar ... Devamını Oku »

14 Nisan 2014 : Ali Koç, Adana okulumuzu yeniledi


11-13 Nisan günleri Adana halkı Portakal Çiçeği Karnavalı ile unutulmaz üç gün yaşadı. Adana dışından gelen katılımcılarla daha da şenlenen Karnavalın ilk günü altmışın üstünde grubun şenlik dolu yürüyüşünde ZİÇEV Adana Şubesi öğrencileri, eğitimcileri, gönüllüleri 10. sırada yer aldılar. Vakfımızın açtığı stantlarda çocuklarımızın el ürünleri sergilendi. Adana halkıyla birlikte, özel çocuklarımız da coşku dolu bir gün yaşadılar. 14 Nisan 2012 ... Devamını Oku »

12 Nisan 2014 : Okkalı Restoran’da neşeli bir öğle yemeğinde buluştuk


12 Nisan 2014, Cumartesi günü, Ankara Bahçelievler, Anıt Caddesinde bulunan Okkalı Restoran, çok neşeli bir etkinliğin adresi oldu. Vakfımızda eğitim ve rehabilitasyon hizmeti alan çocuk ve gençlerimizin yararına düzenlediğimiz öğle yemeğinde ZİÇEV gönül dostları bir araya geldiler. Çok özel lezzetler taşıyan zengin menü ile ağırlanan konuklarımız, gönüllülerimizin hazırladığı, baharın simgesi olan lalelerden hazırlanan piyango numaralarını seçerken ve armağanlarını teslim alırken ... Devamını Oku »