Anasayfa / 2011 / Kasım

Aylık Arşiv: Kasım 2011

25 Kasım 2011: Elazığ Şubesinde Meslek Edindirme Projesi Tanıtım Toplantısı yapıldı


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Elazığ Şubesi Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin (ELZEREM), Hollanda MATRA Fonu tarafından desteklenen “Ergen Engellilerde Rehabilitasyon ve Meslek Edindirme Projesi” kapsamında, Merkezdeki elli zihinsel engelli genç rehabilite amacıyla mesleki eğitim alıyor. 24 Kasım 2011 günü, Elazığ Şubesinde düzenlenen toplantıda, katılımcılara Proje tanıtıldı ve uygulama atölyeleri gezildi. Toplantıya Vakıf Yönetim Kurulu ... Devamını Oku »

14 Kasım 2011: UPS çalışanları İzmir Şubemizde anlamlı bir etkinlik düzenledi


UPS (http://www.ups.com.tr/) İzmir Şubesi çalışanları, 14 Kasım 2011 günü İzmir Şubemizde anlamlı bir etkinlik düzenlediler. Etkinlik hakkındaki bilgi ile gönüllülerin duygu ve düşünceleri, kendi anlatımlarıyla aşağıdadır. 14 Kasım Pazartesi günü, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV İzmir Şubesine destek amacı ile UPS İzmir Ekibimizden 13 Gönüllü UPS’li Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Aktivite boyunca iki grup ... Devamını Oku »

03 Kasım 2011: L.C.Waikiki, ZİÇEV çocuklarını yine sevindirdi


Seçkin giyim firmalarımızdan L.C.Waikiki, övgüye değer bir toplumsal sorumluluk örneği göstererek, 2007 yılından bu yana, yılda iki kez, Vakfımız eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine devam eden çocuk ve gençlerimize giyim yardımı yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde yine, L. C. Waikiki’nin isteği üzerine, bütün şubelerimizden alınan beden ölçüleri ve ayakkabı numaralarından oluşan listeler kendilerine iletildi ve gelen bağış kolileri şubelerimize gönderildi. Ankara’da ise, gömlek, ... Devamını Oku »