Anasayfa / 2010 / Kasım

Aylık Arşiv: Kasım 2010

29-30 Kasım 2010: Tarım Kredi, Genel Merkez eğitimcilerine İlk Yardım Kursu verdi


Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü’ne bağlı İmece İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından Vakfımız Genel Merkez eğitim personeline, 29-30 Kasım 2010 tarihlerinde, iki gün süreyle İlk Yardım Kursu verildi. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü’nün sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde gerçekleştirilen etkinliğin ilk günü, Genel Müdür Yardımcısı Oktay Malyemez, İdari ve Teknik İşler Dairesi Başkanı Ahmet Boyraz ... Devamını Oku »

11 Kasım 2010: Teşekkürler L.C.Waikiki!


Ülkemizin seçkin giyim firmalarından L.C.Waikiki, övgüye değer bir sosyal sorumluluk bilinci göstermektedir. Üç yıldır Vakfımız merkezlerinde eğitim ve rehabilitasyon hizmeti alan çocuk ve gençlerimize giyim yardımı yapan L.C.Waikiki, Kurban Bayramı arifesinde, yine sevgili yavrularımızı sevindirdi. Türkiye genelinde on beş şubemizdeki çocuklarımızın beden ve ayakkabı ölçülerini alan hayırsever firmamız, 1500 çocuğumuza kaban, pantolon, gömlek, kazak ve kışlık bot yardımı yaptı. Giyim ... Devamını Oku »

11 Kasım 2010: Türkiye Halk Bankasına Teşekkür Ediyoruz


Türkiye Halk Bankası A.Ş., duyarlı yaklaşımıyla, Genel Merkez idari personelimizin büro donatımının yenilenmesine yardımcı oldu. Kullanılmış olmasına rağmen, son derece yeni, şık ve ergonomik büro eşyaları, bir hayli eskimiş olan eşyalarımızın yerini alınca, idari birimlerimizin görünüşü değişti, personelimiz mutlu oldu ve moral kazandı. Halk Bankası yöneticilerine ve kişisel duyarlılıkları ve çabaları için Halk Bankası Kurumsal Müdürü Yaşar Yılmaz ile Operasyon Müdürü Sedat Coşkun’a ... Devamını Oku »

09 Kasım 2010: Sporda Altın Madalya bu kez Tekirdağ Şubemizden geldi


Türkiye Özel Sporcular Derneği (TÖSSED), 58 ülkeden 1600 sporcunun katıldığı ve Polonya’nın Varşova kentinde yapılan, “Özel Olimpiyatlar 2010 Avrupa Yaz Oyunları”na Türkiye kafilesi Basketbolda 8, Atletizmde 8, Masa Tenisinde 4, Bowlingde 4 olmak üzere, toplam 24 sporcu, 6 antrenör ve 2 idareci ile katılarak ülkemizi başarı ile temsil etmiştir. Özel Olimpiyatlar Avrupa Yaz Oyunlarında Türkiye Basketbol Takımı birinci olarak ülkemize altın madalya kazandırmıştır. Bu büyük ... Devamını Oku »