Anasayfa / 2006 / Mart

Aylık Arşiv: Mart 2006

25 Mart 2006: Vakfın Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı


Vakfımızın Olağan Genel Kurul Toplantısı 25 Mart 2006 günü, Ankara Gölbaşı’nda bulunan Vakıf Genel Merkezinde yapıldı. Toplantıda Yönetim Kurulu üç yıllık Çalışma Raporu, Denetleme Kurulu Raporu ve Mali Raporlar okundu, görüşler bildirildi. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu oybirliğiyle aklandı. Toplantının en önemli konusu, Vakfın içinde bulunduğu mali sorunlar oldu. Kurucular Kurulu, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krize paralel olarak mali yönden ... Devamını Oku »

16 Mart 2006: Hayırsever, büyük insan Orhan Akyıldız’ı kaybettik


Vakıf Ailemiz, hayırsever, büyük insan Orhan Akyıldız’ı, 16 Mart 2006 tarihinde kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindedir. Vasfiye-Orhan Akyıldız çifti, büyük bir yüce gönüllülük göstermiş, 1998 yılında, bağış olarak yaptırdıkları eğitim binasını İzmir Şubemize ve güzel İzmir’in zihinsel yetersiz çocuklarına armağan etmişlerdi. Bu örnek davranışla yetinmeyen hayırseverlerimiz, bina hizmete açıldığı günden bu yana, gönüllü hizmetlerini fiilen sürdürmüşlerdir. Vasfiye Akyıldız, halen İzmir Şubesi Yönetim ... Devamını Oku »

3-5 Mart 2006: Akdeniz Bölge Şampiyonasında üstün başarı kazandık


03-05 Mart 2006 tarihleri arasında İskenderun’da yapılan Gençlik Spor Genel Müdürlüğü Zihinsel Engelliler Akdeniz Bölge Şampiyonasına bölgede bulunan şubelerimizden Adana, Mersin, İskenderun ve Antalya şubelerimiz katıldı. Şubelerimizin sporcu gençleri 50m., 100m. Koşu, Uzun Atlama, Bayrak Yarışı, Masa Tenisi ve Yüzme dallarında toplam 6 Altın, 2 Gümüş ve 7 Bronz madalya kazandılar. Altın kazanan sporcular Haziran Ayında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ... Devamını Oku »