06 Mayıs 2010: ZİÇEV TSM Korosu, Genel Merkez’de bir bayram günü yaşattı

Vakfımızın sanat ve kültür etkinliklerinden ZİÇEV Türk Sanat Müziği Korosu, çocuklarımızı sevindirmek, velilerimize ve personelimize moral vermek amacıyla, 06 Mayıs 2010 günü Vakıf Genel Merkezine gelerek muhteşem bir konser verdi.

Çalışmalarını, değerli sanatçı Şef Hasan Eylen’in önderliğinde sürdüren ve yetenekli, seçkin üyelerden oluşan Koromuzun ziyareti, Vakıf Genel Merkezinde adeta bir bayram havası estirdi.

Koromuzu öncelikle, ailesinin, anısına düzenlediği merhum Ersin Aslan Sinema Salonu’na davet ettik. Genel Başkan Ülay Karakoç bir konuşma yaparak Vakfımızın bu sanat etkinliğinden ve böylesine güzel insanların ZİÇEV Ailesine katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve konuklara teşekkür etti. Daha sonra çok amaçlı büyük salonda yerini alan ZİÇEV TSM Korosu, Şef Hasan Eylen yönetiminde, uzun süre unutulamayacak bir konser verdi. Gerek Koronun seslendirdiği sevilen türküler, gerekse solistlerin büyük bir başarıyla icra ettikleri, nihavent ağırlıklı, musikimizin o güzel şarkıları çocuklarımızı, velilerimizi ve personelimizi coşturdu.

Bu güzel konserin yanı sıra, büyük bir incelik göstererek bizleri sevindiren armağanlarla, bağışlarla, elleri kolları dolu gelen Koro Başkanı Koray Uluca, Başkan Yardımcısı Çiğdem Koloğlu, Şef Hasan Eylen ve Koromuz üyelerine bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz.