02 Kasım 2015 : Özel çocuklarımızın yılbaşı hediyeleri bu sene de L.C.Waikiki’den!

2007’den beri sosyal sorumluluk projesi kapsamında ZİÇEV Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları öğrencilerine ve personeline yılda iki kez giyim yardımı yapan L.C.Waikiki, bu sene de çocuklarımızı çok mutlu etti

Ülkemizin dört bir yanındaki on dört şubemizde eğitim gören bin dört yüze yakın çocuk ve gencimiz ile sayısı iki yüz ellinin üzerinde olan personelimize yapılan ve kaban, pantolon, kazak, t-shirt, gömlek, kışlık bot gibi giyim eşyalarından oluşan yeni yıl armağanları, daha önce verilen beden ve ayakkabı numaralarına göre sahiplerini buldu. Armağanların dağıtımı yapılırken, ihtiyacı fazla olan özel çocuk ve gençlerimize daha fazla sayıda ve çeşitte giysi verilmesine özen gösterilirken, hiçbir ayrım yapılmadan bütün ZİÇEV çocukları sevindirildi.

Çocuklarımız kadar ailelerini de sevindiren ve ihtiyaç sahiplerine önemli destek sağlayan bu yardımları Vakıf gönüllüleri de şükran duygularıyla karşılamaktadırlar.

Diğer firmalara örnek olması gereken bu duyarlı yaklaşımı ve katkıları için L.C. Waikiki yetkililerine ve emeği geçen personeline bütün kalbimizle sonsuz teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız!

3 2 1