ZİÇEV Sanal Resim Sergimize Hoşgeldiniz!

Galeri Sanatyapım – Kayıhan Keskinok Atölyesi’nde eğitim gören 8 sanatçı arkadaş, hocamıza duyduğumuz saygı ve sevgi nedeniyle yıllar sonra bir araya gelerek GRUP İZ’i oluşturduk.

Ayten TİMUROĞLU, Can KAFDAĞLI, Fulya UZER, Füsun GÖNDER, Mediha BEZGİN, Nuray ALEMDAROĞLU, Pınar İPEK ve Zahide YÜKSELER’in yer aldığı grup olarak ilk etkinliğimizi 24 Aralık 2019-24 Ocak 2020 tarihleri arasında, Keskinok Sanat Vakfı’nda açtığımız sergi ile  gerçekleştirdik.

Pandemi döneminde, her alanda olduğu gibi sanat ortamında da yaşanan sıkıntılara rağmen gündeme tablolarımızla renk katmak ve aynı zamanda bir farkındalık yaratabilmek amacıyla, ikinci etkinliğimiz olarak bir sanal sergi açmaya karar verdik.

Bu amaç çerçevesinde, Grup İz olarak ikinci sergimizi “Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı -ZİÇEV” yararına düzenlemeye karar verdik. Bu sergiden elde edilecek gelir özel gereksinimli çocukların eğitimi ve bakımı için kullanılacaktır.

Eserlerimizle bu kuruma çok küçük de olsa bir katkımız olursa mutluluk duyacağız. Bize bu şansı veren ZİÇEV Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyoruz.

Sergimizin amacına ulaşması hepimizi mutlu edecektir.

GRUP İZ

Sergiyi Dolaşmak İçin Tıklayınız.