Anasayfa / VİDEOLAR

VİDEOLAR

Runatolia 2019’da koşan ZİÇEV’liler…


Bu sene 3 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen, Antalya’nın çok ilgi gören geleneksel yardımseverlik maratonu Runatolia’da pek çok ZİÇEV dostunun yanı sıra Antalya Yönetim Kurulumuzun Başkanı Aylin Ayaz Yılmaz ile birlikte Antalya’mızın güzel kızı Çağıl ve yakışıklısı Fuatcan da koştu. Bu seneki Runatolia’da bizler için koşan yüce gönüllü tüm ZİÇEV dostlarına buradan kucak dolusu teşekkürler.. İşte bu senenin Runatolia’sından görüntüler: ... Devamını Oku »

21 Mart Down Sendromu Günü için hazırlanan ZİÇEV Mersin 2019 kısa filmi


21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla ZİÇEV Mersin şubemizin hazırladığı 2019 yılı kısa filmi… Devamını Oku »

ZİÇEV İstanbul Şubesi 2019 Tanıtım Filmi


Filmin hazırlanmasında emeği geçen, başta Sayın Fatih ARSLAN ve ekibi olmak üzere, herkese gönülden teşekkür ederiz. Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin şubemizin, SODES “Engelleri Sanatla Aşıyorum-2” projesinin Kapanış Töreninden görüntüler


3 Aralık 2018 Dünya Engelliler Günü’nde Mersin Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ZİÇEV Mersin şubemizin SODES “Engelleri Sanatla Aşıyorum-2” projesinin Kapanış Törenine bir bakış.. Devamını Oku »

İstanbul şubemizde 2018 Aralık ayında uygulanmış olan köpekle terapi eğitiminden sevimli görüntüler


ZİÇEV İstanbul şubemizde köpekle terapi eğitimine başlandı. Bir ay boyunca sürecek terapi eğitimini veren BAC TEAM köpek eğitim merkezi sahibi ve köpek eğitmeni Sayın Berker ARSLAN’a ve ekibine biz de çok teşekkür ederiz. Özel çocuklarımızın heyecanını ve mutluluğunu görmek bizleri de çok mutlu ediyor. 1.hafta: 2. hafta: 3.hafta: 4. hafta: Devamını Oku »

Başarılı geçen ZİÇEV Manisa El Sanatları Sergisi’nin ardından öğrencilerimize gösterilen büyük ilgi bizleri çok mutlu etti


7-10 Aralık 2018 tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Fuaye alanında yer alan ve mozaik, taş boyama ve ahşap şekillendirme ile yapılmış yaklaşık 300 eserin yer aldığı ZİÇEV El Sanatları Sergimizin ardından, Manisalı öğrencilerimizin başarısından etkilenen basın kuruluşlarımızın ilgili bir haberleri.             Devamını Oku »

ZİÇEV – Drama ve Sanat Merkezi Projesi 5 Nisan 2018 Kapanış Gösterisi: “İhtiyacım Yok!” (Yazan: Kemal Oruç)


ZİÇEV Ankara’da 5 Nisan 2018 Perşembe günü gerçekleştirilen ve özel gençlerin, her aşamasında yer aldığı, canlandırdığı, dekorlarını ve müziklerini bile kendilerinin seçtiği harika bir tiyatro oyunundan bahsetmiş ve sizlerle videosunu paylaşacağımızı söylemiştik. Söz verdiğimiz gibi işte bu muhteşem oyun huzurlarınızda: (Oyunun süresi 51 dakika olup videomuzun 4.20’inci dakikasında başlamaktadır) Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı tarafından sağlanan finansman ... Devamını Oku »

ZİÇEV İzmir Şubemizin Müzik Öğretmeni İbrahim Kasımoğulları’nın öğrencileri için yazıp bestelediği “Kalbini Ver Bana” şarkısı


DHA (Doğan Haber Ajansı), ZİÇEV İzmir şubemizin müzik öğretmeni İbrahim Kasımoğulları’nın öğrencileri için yazıp bestelediği “Kalbini Ver Bana” adlı şarkıyı haber yapmak üzere okulumuza gelip çekim yaptı. Haberi merakla bekliyoruz 🙂 “Kalbini Ver Bana” şarkısının klibini izlemek isterseniz: Devamını Oku »

ZİÇEV Tanıtım Filmi – 2018


Devamını Oku »

Sevimli ZİÇEV Adana öğrencimiz size sevgilerini gönderiyor.. :)


Devamını Oku »