Anasayfa / Bağışlar ve Yardımlar / Otomatik Ödeme Talimatı ile Sürekli Üyelik

Otomatik Ödeme Talimatı ile Sürekli Üyelik

Eğer kredi kartınız yoksa veya herhangi bir sebeple aylık üyelik aidatlarınızı kredi kartı ile ödemek istemiyorsanız, bankanıza vereceğiniz bir talimatla bir yıl boyunca üyelik aidatlarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Üyelik Başvurusu İçin Gerekli Adımlar

Otomatik ödeme ile üyelik başvurunuzu üç kolay adımda yaparak Vakıf ailemize dahil olabilirsiniz.

  • Birinci adım:
    • Gönül Üyeliği seçeneklerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşarak, aylık katkı miktarınızı ve üyelik derecenizi belirleyin.
  • İkinci adım:
    • Güvenli web formumuzu kullanarak, kişisel bilgilerinizi bize bildirin. Bu formda “otomatik ödeme” seçeneğini işaretleyerek, kredi kartı bilgilerini boş bırakınız.
    • Eğer internet üzerinden kişisel bilgilerinizi vermek istemiyorsanız, aşağıdaki bağış formumuzun yazıcıdan çıktısını alarak doldurulmuş olarak adresimize posta ile de gönderebilirsiniz.

Bankanız Vakıf hesabımıza transferleri gerçekleştirmeye başladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. İstediğiniz her zaman Vakfımıza telefon ederek bağış miktarını artırabilir, azaltabilir veya üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu değişiklikleri yaptıktan sonra lütfen bankanıza yeni bir talimat vermeyi ihmal etmeyiniz.