Anasayfa / 2019 / Aralık

Aylık Arşiv: Aralık 2019

Bizimle Çalışmak İster misiniz?


ZİÇEV Elazığ Şubemizdeki iş ilanını görmek için tıklayınız. ZİÇEV Manisa Şubemizdeki iş ilanını görmek için tıklayınız.     Devamını Oku »

Mutlu Yıllar


Tüm değerli ZİÇEV dostlarımızın yeni yılını kutlarız. Yeni size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diliyoruz. Bu yılda sizlerle birlikte bu yolda ilerlemek dileğiyle. Devamını Oku »

Taziye Mesajı


Şimdi aldığımız bir haber ile ZİÇEV İstanbul şubemiz öğrencilerinden biri olan Hikmet Erol Yıldırımlar’ın vefat ettiğini öğrendik. Başta ailesi olmak üzere tüm ZİÇEV ailesinin başı sağolsun. ZİÇEV YÖNETİM KURULU   Devamını Oku »

Kardeş Okulumuz Ol


Özür Dileriz 🙁 Sistemimizdeki teknik çalışmalardan dolayı şu an hizmet veremiyoruz. Devamını Oku »

KVKK


ZİÇEV olarak bağışçılarımız ve gönüllülerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın bizimle paylaştıkları kişisel verilerinin korunmasına büyük önem gösteriyoruz. Bu amaçla bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizin nasıl toplandığı, işlendiği ve silindiği hususlarında gösterdiğimiz hassasiyeti siz değerli paydaşlarımızın da bilmesi gerektiğine inanıyoruz. Hukuk birimimiz tarafından mevzuata dayalı hazırlanan KVKK hakkında hazırladığımız belgemizi okuyarak bu konudaki hassasiyetimizi görebilirsiniz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun ... Devamını Oku »

Bağışçı Hakları Bildirgesi


Bağışçı Hakları Beyannamemize buradan ulaşabilirsiniz: Bağışçı Hakları Beyannamesi Devamını Oku »

Genel Müdürlüğümüz


Genel Müdürlük Birimimiz Genel Müdür  Tomris MİSER Genel Müdür Yardımcısı Naci KARGIN Sosyal İşler Müdürü Meral GÜMÜŞ Eğitim Koordinatörü Meryem ŞAHİN İdari ve Spor İşleri Koordinatörü Osman AKDEMİR Proje Sorumlusu Asuman ERDEM Sosyal Medya Sorumlusu Sümeyya ERİN   Yönetim Kurulu Asistanı Mediha ELLİALTIOĞLU Genel Müdürlük Asistanı Eda Nur ARINMIŞ Sosyal İşler Asistanı Melahat ÖZDEMİR   Mali Müşavirlerimiz SMMM Nusret KURTOĞLU ... Devamını Oku »

İnsan Kaynaklarımız


ZİÇEV İnsan Kaynakları Siz de ailemizin bir üyesi olmak isterseniz hemen başvurun. ZİÇEV bünyesinde mevcut ve/veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere detaylı ve fotoğraflı özgeçmişinizi merkez.zicev@gmail.com mail adresi aracılığıyla tarafımıza iletebilirsiniz. Yapılan başvurular, İnsan Kaynakları bölümü tarafından incelenecektir ve aranılan niteliklere ve yetkinliklere uygun olması durumunda değerlendirmeye alınacaktır. Önemli Bilgi: Başvuru yaparken şubelerimizin bulundukları şehir ve belirtilen pozisyonun size uygun olduğundan ... Devamını Oku »

Vakıf Senedimiz


ZİÇEV olarak tüm çalışmalarımız ZİÇEV Vakıf Senedinde yer alan amaçlarımız doğrultusunda yapılmaktadır.Vakıf Senedimize ulaşmak için tıklayınız: ZİÇEV Vakıf Senedi Devamını Oku »

Geleneksel ZİÇEV Yılbaşı Kermesi


Her yıl düzenlenen ve artık gelenekselleşen ZİÇEV Yılbaşı Kermesimiz, bu yıl Movenpick Hotel’de gerçekleştirildi.  Movenpick Hotel’in kapılarını açtığı Geleneksel ZİÇEV Yılbaşı Kermesimiz 15 Aralık 2019, Pazar günü velilerimiz, öğrencilerimiz, gönüllülerimiz ve destekçilerimizin katılımı ile yapılmıştır. ZİÇEV olarak düzenlediği kermeslerin geliri özel çocuklarımızın eğitim masraflarını karşılamak amacı ile yapılmaktadır.  Kermeslerimizde, özel çocuklarımızın yaptığı üretimlerin yanı sıra aile konseyimizin üretimleri, gönüllülerimizin ve ... Devamını Oku »