Anasayfa / 2019 / Temmuz

Aylık Arşiv: Temmuz 2019

CarrefourSA bu kurbanda da Vakfımıza destek oluyor.


CarrefourSA 2019 yılı Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve belirli mağazaları üzerinden, içlerinde Vakfımızın da yer aldığı kurumlara kurban bağışı olanağı sunuyor. CarrefourSA sitesi https://www.carrefoursa.com/tr/ üzerinden kurbanları, “siparişi tamamla” aşamasında “bağış yapmak istiyorum” seçeneğini tıklayarak ve ardından alttaki listeden vakfımızı seçerek ZİÇEV’e bağışlayabilirsiniz. Devamını Oku »

Kurbanınızı MİGROS’tan alabilir veya Vakfımıza MİGROS’tan kurban bağışlayabilirsiniz.


Kurbanınızı MİGROS’tan alarak veya MİGROS aracılığıyla ZİÇEV’e kurban bağışlayarak özel çocuklarımıza destek olmaya ne dersiniz: MİGROS’tan ZİÇEV’e kurban bağışladığınızda ya da kurbanınızı MİGROS’tan aldığınızda Vakfımıza ve özel çocuklarımıza destek olmuş olacaksınız. Dünyanın onların saflığına, onların da sizin yardımınıza ihtiyacı var.. Desteğinizi bekliyoruz! Devamını Oku »

Çağdaş Marketler aracılığıyla da Vakfımıza kurban bağışında bulunabilirsiniz.


Her zaman yanımızda olan Çağdaş Marketler zinciri, bu kurbanda da ZİÇEV’e destek olmaya devam ediyor! Çağdaş Marketlerden Vakfımıza kurban bağışlayarak özel çocuklarımızın eğitimine ve beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Özel günlerde, özel çocuklara yardıma var mısınız? Devamını Oku »

ZİÇEV’in Minik Gruplarda İlk Mezunu: Büşra İnci Durmaz


Kurumumuz öğrencilerinden Büşra İnci Durmaz’ın zihinsel engelli raporu, öğretmenleri ve ailesinin çabalarıyla 4 yıllık eğitimin ardından kalktı. Ülke genelinde basında yer alan haberlere aşağıdaki linklerden ulaşbilirsiniz. Yılmadan, sevgiyle..   Kurumumuz öğrencilerinden Büşra İnci Durmaz'ın zihinsel engelli raporu, öğretmenleri ve ailesinin çabalarıyla 4 yıllık eğitimin ardından kalktı. Ülke genelinde basında yer alan haberlere aşağıdaki linklerden ulaşbilirsiniz. Yılmadan, sevgiyle..https://www.trthaber.com/haber/yasam/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-423634.htmlhttps://www.arti49.com/service/amp/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-1753786h.htmhttps://www.kibrisadahaber.com/service/amp/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-174965h.htmhttp://www.yenihaberden.com/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-1084426h.htmhttps://www.sondakika.com/haber/haber-4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-12256152https://www.elazigsonhaber.com/yasam/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-h48020.htmlhttps://www.pusulahaber.com.tr/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-1158937h.htmhttps://www.mynet.com/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-ankara-5796146-myvideohttps://www.haberler.com/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-12256152-haberi/https://www.sondakika.com/haber/haber-4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-12256152https://www.haberler.com/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-12256152-haberi/ ZICEV paylaştı: 18 Temmuz ... Devamını Oku »