Anasayfa / 2019 / Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2019

ZİÇEV Antalya şubemizin spor salonu ile müzik odası genişledi ve yenilendi


ZİÇEV Antalya şubemizin spor salonu ile müzik odasının genişletilme çalışmalarını, tadilatı ve onarımını yapan Oktay Güzel İnşaat’a ve bu bağışa aracı olan psikolog Seray Keser ve eşi mimar Ali Can Keser’e, mimar Emre Avcı’ya ve AKE Mimarlık’a çok teşekkür ederiz. Böylesi güzel yürekli insanların desteği bizim için çok değerli. Devamını Oku »

10 Ocak 2019: TBMM ziyaretimizden keyifli anlar…


ZİÇEV Ankara şubemizin gençleri, öğrencimiz Niyazi Pektaş’ın çizimlerini kullanarak hazırladıkları yeni yıl için iyi niyet kartlarını sunmak üzere 10 Ocak 2019 Perşembe günü TBMM’ne milletvekillerimizi ziyarete gittiler. Milletvekilleri ve danışmanlarıyla görüşen öğrencilerimizin objektiflere takılan keyifli anlarını sizlerle de paylaşmak istedik..   Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin şubemizin, SODES “Engelleri Sanatla Aşıyorum-2” projesinin Kapanış Töreninden görüntüler


3 Aralık 2018 Dünya Engelliler Günü’nde Mersin Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ZİÇEV Mersin şubemizin SODES “Engelleri Sanatla Aşıyorum-2” projesinin Kapanış Törenine bir bakış.. Devamını Oku »

Sevgili Tarsusluları, 18 Ocak 2019 günü öğle yemeğine, yüksük çorbası içmeye bekliyoruz


Sevgili Tarsuslular, 18 Ocak Cuma günü saat 11.00-13.00 arasında öğle yemeğinizi halk müziği eşliğinde yöresel lezzetimiz Yüksük Çorbası içerek geçirmeye, böylece hem doymaya hem de sağlanan gelirle vakfımızda eğitim gören çocukların eğitim masraflarına katkıda bulunmaya ne dersiniz? Tarsus Öğretmenevi’nde gerçekleştireceğimiz bu etkinliğe bütün gönül dostlarımız davetlidir. Devamını Oku »

Samsunlu bayanlarımızı 12 Ocak 2019 Cumartesi günü Geleneksel Bayanlar Çay’ımıza bekliyoruz


ZİÇEV Samsun şubemizin düzenlediği, çocuklarımız için tüm gönül dostlarımızla bir araya geldiğimiz, Geleneksel Bayanlar Çayı’mıza herkesi bekliyoruz. Tarih: 12 Ocak 2019 Cumartesi günü Saat: 13.00-17.00 Ücret: 35 TL. Yer: Serra Otel – Liman Mahallesi, Rıhtım Blv. No:3 (Gençlik Parkı karşısı)  İlkadım/Samsun Devamını Oku »