Anasayfa / 2018 / Aralık

Aylık Arşiv: Aralık 2018

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

İstanbul şubemizde 2018 Aralık ayında uygulanmış olan köpekle terapi eğitiminden sevimli görüntüler


ZİÇEV İstanbul şubemizde köpekle terapi eğitimine başlandı. Bir ay boyunca sürecek terapi eğitimini veren BAC TEAM köpek eğitim merkezi sahibi ve köpek eğitmeni Sayın Berker ARSLAN’a ve ekibine biz de çok teşekkür ederiz. Özel çocuklarımızın heyecanını ve mutluluğunu görmek bizleri de çok mutlu ediyor. 1.hafta: 2. hafta: 3.hafta: 4. hafta: Devamını Oku »

İzmirli dostlarımızı, 28 Aralık 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz Yeni Yıl Kermesimize bekleriz


İzmirli ZİÇEV dostlarımızı İzmir şubemizin 28 Aralık 2018 tarihinde TCDD Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Lokali’nde düzenleyeceği Yeni Yıl Kermesi’ne bekleriz. Saat 10.00 – 18.00 arasında açık olacak kermesimizden alacağınız yılbaşı hediyeleri ile hem sevdiklerinizi hem de öğrencilerimizi sevindirebilirsiniz. Devamını Oku »

Sevgili Mersinliler, yarın (19 Aralık 2018) Akdeniz Lions Kulübü 4.Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde açacağımız standımıza sizleri de bekliyoruz


Sevgili Mersinliler ve civarda oturan dostlarımız, ZİÇEV Mersin şubemizin yarın (19 Aralık 2018) 10.00-19.00 saatleri arasında Akdeniz Lions Kulübü 4.Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde açacağı standa hepinizi bekliyoruz. Devamını Oku »

Sevgili Mersinliler, 22-23 Aralık 2018 tarihlerinde “Yılbaşı Hediye Şenliği”nde açacağımız ZİÇEV Mersin standımıza sizleri de bekliyoruz


Mersinli ZİÇEV dostlarımızı 22-23 Aralık 2018 tarihlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında “Şevket Pozcu Kültür Merkezi”nde Şemsa Pozcu Organik tarafından düzenlenecek olan “Yılbaşı Hediye Şenliği”nde Mersin ZİÇEV şubemizin açacağı standa bekliyoruz. Devamını Oku »

Kayserili dostlarımızı, 20-21 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan El Sanatları ve Resim Çalışmaları Sergimize bekliyoruz


Sevgili Kayserililer, ZİÇEV Kayseri şubemiz öğrencilerinin el sanatları ve resim çalışmalarından oluşan sergimiz 20-21 Aralık tarihlerinde Kayseri Park AVM -1.Katta 10.00-22.00 saatleri arasında görülebilir. Sergimizin açılışı 20 Aralık Perşembe günü saat 11.00’de gerçekleştirilecektir. Tüm ZİÇEV dostlarımızı bekliyoruz. Devamını Oku »

Başarılı geçen ZİÇEV Manisa El Sanatları Sergisi’nin ardından öğrencilerimize gösterilen büyük ilgi bizleri çok mutlu etti


7-10 Aralık 2018 tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Fuaye alanında yer alan ve mozaik, taş boyama ve ahşap şekillendirme ile yapılmış yaklaşık 300 eserin yer aldığı ZİÇEV El Sanatları Sergimizin ardından, Manisalı öğrencilerimizin başarısından etkilenen basın kuruluşlarımızın ilgili bir haberleri.             Devamını Oku »

ZİÇEV Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyemizin “Sinop” fotoğrafları 12 Aralık 2018’de ASKİ’de sergilendi


ZİÇEV Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyemiz öğrencilerinin Doğada Görüntü Avcılığı Fotoğraf Yarışması için Sinop’ta çektiği fotoğraflardan oluşan “Tut Elimi Geleceğim Olsun” Fotoğraf Sergimiz, 12 Aralık 2018 tarihinde ASKİ Genel Müdürlüğü’nde giriş katta sergilendi. Sergimize ilgi gösteren herkese ve özellikle ASKİ Genel Müdürü Sayın Cumali Kınacı, Genel Müdür Yardımcısı Özgür Özdemir, İnsan Kaynakları Bölümü başkanı Ali Deveci, Eğitim Müdürü Betül Uzun, Eğitim Şefi Suzan ... Devamını Oku »

Manisa şubemizin ZİÇEV El Sanatları Sergisi (7-10 Aralık 2018) büyük ilgi gördü


7-10 Aralık 2018 tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Fuaye alanında yer alan ve mozaik, taş boyama ve ahşap şekillendirme ile yapılmış yaklaşık 300 eserin yer aldığı ZİÇEV El Sanatları Sergimizin açılışına, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş ve Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir ... Devamını Oku »

ZİÇEV Ankara öğrencileri, bir günlük belediye çalışanı oldu, belediyede yapılan işleri öğrendi :)


Gölbaşı Belediyesi, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında ZİÇEV Ankara öğrencilerimize “Belediyemizi Tanıyalım” projesi ile belediye müdürlüklerini tanıttı. Öğrencilerimiz Zabıta, Fen İşleri,Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüklerinde bir günlük mesai yaparak belediyede yapılan işleri öğrendi. Bu keyifli geçen günü izlemek için Gölbaşı Belediyesi’nin hazırladığı videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a ve bizimle ilgilenen tüm Gölbaşı Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederiz. Videonun ... Devamını Oku »