Anasayfa / 2018 / Kasım

Aylık Arşiv: Kasım 2018

Tüm Kayserilileri, 4 Aralık 2018 Salı günü saat 19.00’da düzenleyeceğimiz etkinliğimize bekleriz!


Devamını Oku »

3 Aralık Dünya Engelliler Günü: Desteklerseniz, Başarıyoruz..


Devamını Oku »

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!


Bugün 24 Kasım, Bizi, yaşamımızı, geleceğimizi şekillendiren özel ve önemli insanların, sevgili öğretmenlerimizin günü.. Öğretmenlik mesleği, meslekten öte; öğretmenlerin görevi, görevden öte… İyi ki varsınız, sizlere minnettarız! Devamını Oku »

Adanalı ZİÇEV dostlarını, 4 Aralık 2018 saat 19:30’da Adana şubemizin düzenlediği “Maskeliler” Tiyatro Gösterisine bekleriz


Sevgili Adanalılar, ZİÇEV Adana şubemizin 3 Aralık Engelliler Günü vesilesi ile 4 Aralık 2018 günü saat 19:30’da Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği “Maskeliler” Tiyatro Gösterimine hepinizi bekleriz. Bilet temini için ZİÇEV Adana şubemizin sosyal medya hesaplarından ve ZİÇEV Adana şubemizden bize ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

Sevgili Mersinlilere duyurulur: 29 Kasım 2018 günü “Sağlıklı Beslenme ve Obezite” konulu seminerimiz var


Sevgili Mersinlileri 29 Kasım 2018 Perşembe günü ZİÇEV Mersin şubemizin Mersin Lions Kulübü ile birlikte organize ettiği “Sağlıklı Beslenme ve Obezite” konulu seminerimize bekliyoruz. Devamını Oku »

Tüm Mersinlileri, 3 Aralık 2018 Pazartesi günü “Engelleri Sanatla Aşıyorum-2” Projesi Kapanış Toplantısına bekleriz


Devamını Oku »

Down Sendromlular Futsal Avrupa Şampiyonası”nda Türkiye Down Sendromlu Futsal A Milli Takımı Avrupa üçüncüsü oldu


Dünyada ilki düzenlenen ve 12-15 Kasım 2018 tarihleri arasında İtalya’nın Terni Şehrinde gerçekleştirilen “Down Sendromlular Futsal Avrupa Şampiyonası”nda Türkiye Down Sendromlu Futsal A Milli Takımımız Avrupa üçüncüsü oldu.   A Milli Futsal Takımı’nın file bekçisi Volkan Yavuzaslan ise Avrupa Teknik Kurul ve Yöneticileri tarafından yapılan değerlendirmede şampiyonanın “en iyi kalecisi” seçildi.   Bu başarılı gençleri ve Türkiye Özel Sporcular Spor ... Devamını Oku »

12 Kasım 2018 günü Antalya’da ZİÇEV Şubeler Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi


ZİÇEV Şubeler Koordinasyon Toplantısı, 12 Kasım 2018 Pazartesi günü, Genel Müdürümüz Tomris Miser başkanlığında Antalya’da gerçekleşmiştir. Toplantıya ev sahipliği yapan ZİÇEV Antalya şubemize, gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ederiz. Devamını Oku »


Devamını Oku »

Ankara Genel Müdürlük ve Şube personelimiz Bursa Afet Eğitim Merkezinde, İlk Yardım Eğitimi aldı


Özel genç ve çocuklarımıza daha faydalı olabilmek ve çalışanlarımızı daha donanımlı hale getirmek adına aldığımız eğitimlere bir yenisini daha ekledik. 3 Kasım 2018 Cumartesi günü Ankara şube ve genel müdürlük personelimiz, Türk-Japon Vakfı ve Japon Uluslararası Yardımlaşma Ajansı (JICA) işbirliğiyle Bursa Afet Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen Uygulamalı İlk Yardım Eğitimine katıldı. Bu önemli eğitimi almamızı sağlayan Türk Japon Vakfına ve JICA ... Devamını Oku »