Anasayfa / 2018 / Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2018

ZİÇEV Ankara şubemizin gençleri, kendileri yazdı, kendileri oynadı :)


ZİÇEV Ankara’da özel gençlerimizin yazdığı, canlandırdığı, dekorlarını ve müziklerini bile kendilerinin seçtiği harika bir tiyatro eseri oynandı! Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2016-2) çerçevesinde sağlanan hibe desteği ile ZİÇEV tarafından yürütülen Drama ve Sanat Merkezi Projesi’nin Kapanış Gösterisi 5 Nisan 2018 Perşembe günü gerçekleştirildi. Gösteride ZİÇEV ve Gölbaşı Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi’nden özel gençler ile Ankara ... Devamını Oku »

Sevgili İzmirliler, 14-22 Nisan 2018 tarihlerinde TÜYAP’a gittiğinizde 1A 616 numarada bize uğramayı unutmayın!


Sevgili İzmirlilere bir haberimiz var: ZİÇEV İzmir şubemiz, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı’nda! 14-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Kültürpark – Uluslararası İzmir Fuar Alanında 1A 616 numaradayız, bekleriz! Devamını Oku »

Sevgili Antalya’lılar, 20 Nisan 2018’de JCI Antalya ile ZİÇEV Antalya şubemizin düzenleyeceği kermese hepinizi bekleriz


Devamını Oku »

ZİÇEV Tanıtım Filmi – 2018


Devamını Oku »

Genel Kurul Toplantımız ve Yeni Yönetim Kurulu’muzun Seçimi 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirildi


  Vakfımızın Olağan Genel Kurul Toplantısı 31 Mart 2018 günü, Ankara Genel Merkez’de gerçekleştirilmiştir. Geçen son dönem değerlendirmesinin yanı sıra, Vakıf Senedimizin koşulları gereği bu yıl Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu seçimleri yapılmıştır. Sayın Ülay Karakoç’un yeniden ZİÇEV Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildiği seçimlerin sonucunda; Yönetim Kurulumuz: Genel Başkan:   Ülay Karakoç Genel Bşk. Yrd.: Müge Konor Genel Sekreter:  Ayten Timuroğlu Genel Sayman:  ... Devamını Oku »

ZİÇEV Ankara Drama ve Sanat Merkezimiz, 5 Nisan 2018 Perşembe saat 11.00’de sahnede! Bekleriz…


Sevgili Ankara’lılar, Zihinsel engelli gençlerin, üniversite öğrencileriyle birlikte gerçekleştirilecek tiyatro ve drama çalışmalarıyla kendilerini ifade etme, iletişim kurma ve sosyal hayatla bütünleşmelerine katkı sağlamalarının amaçlandığı ZİÇEV-Drama ve Sanat Merkezi Projemizin Kapanış Gösterisi 5 Nisan 2018 Perşembe günü Saat 11.00’de ZİÇEV Drama ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Tüm Ankara’lıları bekleriz! Devamını Oku »