Anasayfa / 2018 / Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2018

Sevgili İstanbullular, 12 Mart 2018 Pazartesi hepinizi Bekir Ünlüataer’in Türk Sanat Musikisi (TSM) Konserine bekliyoruz!


12 Mart 2018 Pazartesi günü saat 20.00’de CKM’de (Caddebostan Kültür Merkezi) ZİÇEV yararına Bekir Ünlüataer’in Türk Sanat Musikisi (TSM) Konserine hepinizi bekliyoruz. Öğrencilerimizin daha iyi koşullarda, daha kaliteli eğitim almaları için sizin ve çevrenizin desteğine ihtiyaç duymaktayız. Bu etkinliğimize, kendinizin, yakın çevrenizin, ulaşabileceğiniz insanların katkıları bizim için çok kıymetlidir. Bu duyarlılıkla etkinliğimizi çevrenize duyurmanız dileğimizdir. Bilet fiyatı 50,00.-TL (öğrenci 40,00.-TL) ... Devamını Oku »


Devamını Oku »

Sevgili Samsunlular, 19 Şubat 2018’de ZİÇEV yararına düzenlenen Türk Sanat Müziği Konserine hepinizi bekleriz!


Sevgili Samsunlular, 19 Şubat 2018 Pazartesi akşamı saat: 20.00’de Samsunlu Sanatçılar Derneği tarafından Vakfımız yararına düzenlenen ve sanat müziğinin tango eserlerinden en nadide parçaların sunulacağı “Bir Demet Tango” isimli konsere tüm ZİÇEV dostlarını bekleriz. Belirtelim ki, Kültür Bakanlığı Sanatçısı Sayın Dilek Türkan’da konserde sahne alacaktır. Sizleri harika bir konser bekliyor, kaçırmayın deriz! Yer: Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Biletlerimiz satışa çıkmıştır. Bilgi ... Devamını Oku »