Anasayfa / 2018 / Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2018

ZEEP Gelişim İzleme Sistemimiz uygulamaya geçti!


ZİÇEV’severlere çok güzel bir haberimiz var  ZİÇEV Erken Eğitim Programımızın (ZEEP) Gelişim İzleme Sistemi uygulamaya geçti! Bu sitemi hazırlayan Hacettepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Sayın Tayfun Akın, vakfımıza gelerek Yönetim Kurulumuza ve Ankara Şube eğitim kadromuza sistemin tanıtımını yaptı. İlerleyen zamanlarda sizlere daha güzel haberler vermek dileğiyle… Devamını Oku »

Tarsusluları, 16 Şubat 2018’de Türk Halk Müziği Konserimize bekleriz!


Sevgili Tarsus’lular ve civarda oturan ZİÇEVseverler, Hem vakfımızda eğitim gören özel çocuklarımıza destek vermek için hem de müzikle ruhunuzu doyurmak için hepinizi 16 Şubat 2018 tarihinde saat 19:00’da 75. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen Türk Halk Müziği Konserine bekliyoruz. Biletleri ZİÇEV Tarsus şubemizden veya 75. Yıl Kültür Merkezi’nden edinebilirsiniz. İletişim için: 0324 626 48 92 Desteğinizi bekliyoruz! Devamını Oku »

ZİÇEV Gençleri, Türk Yıldızları 2018 Yılı Takviminde…


Bizden desteğini asla esirgememiş, ziyaretimize gelen ve bizleri üslerine davet eden, bizim için uçuş yapan çok değerli Türk Yıldızları, bizleri bu sene de onurlandırarak Türk Yıldızları 2018 yılı takviminde ZİÇEV gençlerimize yer vermiş. Gururumuz Türk Yıldızları’mıza en içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Devamını Oku »


Vakfımıza yıllardır destek vermekte olan çok değerli hayırseverimiz Sayın Şahin Sevin’i 9 Ocak 2018 Salı günü kaybettiğimizi büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. 10 Ocak 2018 Çarşamba günü, cenazesi Gölbaşı Fatih Camii’nde kılınacak ikindi namazını müteakip Gölbaşı’nda defnedilecektir. Merhum Şahin Sevin’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve  başsağlığı dileriz. Devamını Oku »