Anasayfa / 2017 / Kasım

Aylık Arşiv: Kasım 2017

Tüm Tekirdağlıları, 6-7 Aralık 2017 tarihlerinde TEKİRA AVM giriş katında yer alacak olan Kermesimize bekliyoruz!


Devamını Oku »

Tüm ZİÇEV şubelerinde Öğretmenler Günü’nü neşe içinde kutladık


ZİÇEV şubelerinde Öğretmenler Günü kutlamaları… 🙂 Ziçev ailesi olarak bütün öğretmenlerin öğretmenler 👨🏻‍🏫 👩‍🏫 gününü kutluyoruz 😊 Ziçev Adana paylaştı: 23 Kasım 2017 Perşembe Niksar Ziçev Niksar ziçev ailesindeki eğitimcilerinin bir çoğunun Öğretmeni 35 senesini Ziçev çocuklarına adamış öğretmenimiz annemiz gönüllümüz Niksar Ziçev yönetim kurulu başkanımız sayın Vasfiye Lüleci hocamız yönetim kurulu üyemiz sayın Hülya Küpcü hanım ve kurum müdürümüz ... Devamını Oku »

İstanbullu ZİÇEVseverler, Mersin Ritim Grubumuz 3 Aralık 2017 saat 19:00’da Ortaköy Feriye’de sahnede! Bekliyoruz!


İstanbul’da yaşayan Sevgili ZİÇEV Dostlarımız, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Kabataş Erkek Lisesi’nin “Başlangıç Sahnem” isimli projesi kapsamında ZİÇEV Mersin Ritim grubumuz 3 Aralık 2017 tarihinde saat:19:00’da Sn. Dinçer Özer şefliğinde Ortaköy Feriye Sinema Salonu’nda sahne alacaktır. Davetiye için baslangicsahnem2017@gmail.com adresinden irtibat kurabilirsiniz. İstanbul’da bulunan bütün ZİÇEV Dostlarına duyurulur. Devamını Oku »

Öğretmenler Günü’nde, duyarlı bir öğretmenden ZİÇEV’e anlamlı bağış…


Öğretmenler Gününde çok anlamlı bir bağış aldık. Kıymetli öğretmen Sena Edizler, geçen sene olduğu gibi bu sene de, okuttuğu birinci sınıf öğrencilerinden kendisine hediye almaları yerine ZİÇEV’e bağış yapmalarını rica etti. Bu duyarlı ve örnek davranışı için kendisine sonsuz teşekkür ediyor, ona bu sertifikayı hazırlamış olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Sena Öğretmen’in Öğretmenler Gününü biz de gönülden kutluyoruz! Devamını Oku »

ZİÇEV Adana şubemiz öğrencilerinin Resim Sergisi, 3 Aralık 2017 günü Adana M1 AVM’de.. Bekleriz!


Adana ve civarında yaşayan tüm dostlarımızı, 3 Aralık 2017 günü M1 AVM’ye, Adana şubemiz öğrencilerinin Resim Sergisi’ne davet ediyoruz. Sergimiz, saat 12:00 – 18:00 saatleri arasında açıktır. Devamını Oku »

Kayserili dostlarımızı, 1 Aralık 2017 Cuma günü saat 19:00’da ZİÇEV Kayseri öğrencilerimizin etkinliğine bekliyoruz


1 Aralık 2017 Cuma günü saat 19:00’da tüm Kayserilileri, Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ZİÇEV Kayseri şubemizin birlikte düzenlediği etkinliğimize davet ediyoruz. Gelin, gençlerimizin neler başarabildiğini görün. Onlar bizim gururumuz 🙂 Yer: İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü – Kültür Merkezi (Gültepe Parkı karşısı) Kayseri Devamını Oku »

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!


Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, “yeni nesil sizlerin eseridir” sözleriyle ulusu emanet ettiği kıymetli öğretmenlerimiz, bu çiçekler size! 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! Kendileri özel olduğu kadar eğitimleri de özel çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimini büyük özverilerle ve sevgiyle üstlenen öğretmenlerimizi ayrıca kutluyoruz. Onlar öyle öğretmenler ki; sayelerinde özel çocuk ve gençlerimiz uygun eğitimlerle, sporla, aktivitelerle başarı duygusunu, sahne coşkusunu tatmakta, ... Devamını Oku »

Trakya Kalkınma Ajansı’ndan Tekirdağ Şubemize Destek


ZİÇEV Tekirdağ şubemizin bu güzel haberini sizlerle paylaşmak isteriz. Tekirdağ şubemiz, hazırladığı “Öğretmenlerimizi Geliştirelim: 0-6 Yaşındaki Çocuklarımızı Bilinçli Yetiştirelim” projesi ile Trakya Kalkınma Ajansının 2017 yılı Teknik Destek Programı kapsamında destek aldı. Başarılı projesi için şubemizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. İlgili haber: http://www.59.com.tr/haber/kalkinma-ajansidan-ziceve-destek “28 Ekim 2017 – 10 Kasım 2017 tarihleri arasında ZİÇEV Hizmet binasında, Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi ... Devamını Oku »

Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı EKPSS 2018 başvuru tarihleri belli oldu


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2018 EKPSS sınav ve başvuru tarihleri hakkında resmi açıklama yaptı. Engelli memur alımı 2018 adaylarının merakla beklediği Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı EKPSS Başvuru tarihi ve sınav tarihi ilişkin ilk bilgi Bakanlıktan geldi. ÖSYM’nin sitesinde de yer alan bilgiye göre: (http://dokuman.osym.gov.tr/…/G…/2018SinavTakvim_13112017.pdf) EKPSS Sınavı, 22 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. EKPSS başvuruları, 6 – 21 Şubat 2018 ... Devamını Oku »

Ulu Önderimiz Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz…


79 sene geçti Türkiye’mizi bizlere kazandıran Sevgili Ata’mızı sonsuz yolculuğuna uğurlayalı… Bu büyük insanı andığımız bu günde özel gençlerimizle birlikte, bize sunduğu yaşam için kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. İyi ki var oldun, iyi ki varsın Ata’mız. Seni seviyoruz! Devamını Oku »