Anasayfa / 2017 / Ekim

Aylık Arşiv: Ekim 2017

ZİÇEV Ankara gençlerimiz, 26 Ekim 2017 günü Türk Yıldızları’nın misafiri oldu


ZİÇEV Ankara gençlerimiz, 26 Ekim 2017 Perşembe günü Konya’da Türk Yıldızları ekibini ziyarete gitti. Bizleri yine içtenlikle misafir eden, başta Komutan Esra Özatay olmak üzere tüm Türk Yıldızları ekibine ve Komutan Celal Erdemir’e misafirperverlikleri ve özel gençlerimize yaşattıkları bu güzel gün için sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca bize otobüs sağlayarak Konya’ya ulaşımımızı sağlayan Mamak Belediye Başkanına da çok teşekkür ediyoruz. ZİÇEV- ... Devamını Oku »

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

ZİÇEV Adana’ya destek olmak isterseniz, iş yerleriniz için bizden galoş sipariş edebilirsiniz


Adana şubemizin büyük yaş grubu öğrencileri, galoş yapım atölyemizde. Siz de bize destek olmak istiyorsanız, 0555 994 80 10 no’lu telefondan iş yerleriniz için galoş sipariş edebilirsiniz. Büyük yaş grup öğrencilerimiz galoş yapım atölyemizde. Sizde bize destek olmak istiyorsanız, iş yerleriniz için galoş sipariş edebilirsiniz.📞 0555 994 80 10 Ziçev Adana paylaştı: 20 Ekim 2017 Cuma Devamını Oku »

Mersin Şubemizden harika bir haber! Engelleri Sanatla Aşıyorum-2 projesi onaylandı!


Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen ve Mersin Valiliği Koordinasyonunda yürütülen SODES 2017 kapsamında, ZİÇEV Mersin Şubemiz “Engelleri Sanatla Aşıyorum-2” projesini İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Akdeniz İlçe Milli Eğitim Mersin Halk Eğitim Merkezi ortaklığında yürütecek. 12 ay sürecek olan bu projeye destek veren herkese gönülden teşekkür eder, başarılarla dolu bir dönem geçirmelerini dileriz.  Devamını Oku »

“Şiş Örücülüğü” Meslek Edindirme Projemizin Kapanış Töreni yapıldı. Sergimiz, şimdi Mezitli Down Cafe’de…


14 Haziran 2017’de başlayan ve 4 ay süren, İŞKUR ortaklığında düzenlediğimiz “Şiş Örücülüğü” Meslek Edindirme Projesi 16 Ekim 2017 tarihine kadar Mersin Halk Eğitim Merkezi El Sanatları Eğitmeni Sn. Emel Uğuz eşliğinde gerçekleşti. 18 Ekim 2017 tarihinde Kapanış Töreni düzenlenerek hak sahiplerine sertifikaları verildi. ZİÇEV Mersin şubemizin bahçesinde gerçekleştirilen törende ZİÇEV Mersin Şube Başkanımız Zekiye Kahveci, 2017 yılında İŞKUR ile ortak yürüttükleri Şiş ... Devamını Oku »

Şiş Örücülüğü Projemizin Sergisine 18 Ekim 2017’de saat 13:30’da tüm Mersinlileri bekleriz!


İş-Kur ortaklığında yürüttüğümüz “Şiş Örücülüğü” projemizin sonuna geliyoruz. 18 Ekim Çarşamba günü saat:13:30’da Vakıf binamızda yapacağımız sergimize bütün ZİÇEV Dostlarını bekliyoruz. Devamını Oku »

ZİÇEV İzmir, “Gülümseyen Yüzler” standıyla TÜBİTAK Bilim Şenlikleri Destekleme Programında!


İzmir’li tüm dostlarımızı ve velilerimizi, ZİÇEV İzmir şubemizin TÜBİTAK Bilim Şenlikleri Destekleme Programı dahilinde “Gülümseyen Yüzler” adı altında açtığı standa ve 12 Ekim 2017 Perşembe günü müzik grubumuzun İbrahim Kasımoğulları yönetiminde 13.30’daki konserine (Karşıyaka Öğretmenevi Bahçelievler) bekleriz. Standımız, 12-13-14 Ekim 2017 tarihlerinde Karşıyaka Öğretmenevi Bahçelievler’de açık olacaktır. Devamını Oku »

Mersin Şubemizin Ritim Grubumuz 11 Ekim 2017 Çarşamba günü ‘’Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’’nde sahne alacak


11 Ekim – 15 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan ‘’Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’’nde ZİÇEV Mersin şubemizin Ritim Grubu da sahne alacak. 11 Ekim Çarşamba saat:14.00 Atatürk Caddesinde (Belediye Taş Bina Önü) yer alacak olan konserimize tüm Mersinlileri bekleriz 🙂   Ritim grubumuzun konser detaylarına http://www.engelsizsanat.net/EtkinlikDetay.php?id=34 sayfasından, etkinlik programına ise http://www.engelsizsanat.net/index.php sayfasından ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »