Anasayfa / 2016 / Haziran

Aylık Arşiv: Haziran 2016

29 Haziran 2016 Günü MetroPort AVM’de Onur Ustaoğlu’nun İmza Günü Var


Sevgili İstanbullular, Yarın hepinizi Metroport AVM’de görmeyi çok isteriz! Bolulu Yazar Onur Ustaoğlu, gelirini ZİÇEV’e bağışladığı Türkiye’nin ilk ve tek sesli kitabı unvanını taşıyan “Hey! Bizde Buradayız” adlı kitabının imza günü dolayısıyla 29 Haziran 2016 günü İstanbul’da MetroPort AVM’de. Desteğinizi bekleriz 🙂 Bu duyarlı davranışından dolayı Sevgili Onur Ustaoğlu’na bir kere daha teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Vala Gedik II. Spor Ödüllerinde ZİÇEV’de Ödül Aldı


24-06-2016 tarihinde düzenlenen Vala Gedik II. Spor Ödülleri dahilinde Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfımızı “Engelli Sporlarının Gelişimine En Çok Katkı Veren Sivil Toplum Örgütü” ödülüne layık gören seçici kurul üyelerine, İstanbul Gedik Üniversitesine ve bu ödülü almamızda en büyük başarıya sahip özel öğrencilerimizle birlikte öncelikle Spor Genel Koordinatörümüz Sayın Osman Akdemir’e en içten teşekkürlerimizi sunarız. Vala Gedik Spor ... Devamını Oku »

Ankara Şubemizin Engelsiz Yaz Okulu Açıldı!


Ankaralı ZİÇEVseverler, Engelsiz Yaz Okulumuz açıldı! 20 Haziran 2016’da başlayan eğitim programımızda öğrenciler spor (Bowling, Masa Tenisi, Basketbol, Koordinasyon ve Kondisyon, Sportif Oyunlar) fotoğrafçılık ve sanatsal çalışmalar yapma fırsatı bulacak, sosyal gezilere katılacaklar. Yaz okulu için servis hizmetimiz de mevcuttur. İlgilenenler aşağıdaki telefon numarasından bilgi alabilirler: Tel No: 0312 484 24 70 / 0312 484 85 88 Cep No: 0544 ... Devamını Oku »

Tüm Babaların Babalar Gününü Kutlarız!


Doğduğumuz andan itibaren her zaman bizim yanımızda olan, elimizden tutan, bizimle gülen ağlayan, düştüğümüzde kaldıran, her alanda destek veren sevgili babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun! Sizleri seviyoruz! (Resim, http://noahsdad.com/sitesinden alıntıdır.) Devamını Oku »


Devamını Oku »

11-12 Haziran 2016 7. Soli Güneş Festivali’ndeyiz


Mersin ve civarında oturan bütün ZİÇEVseverleri, 11-12 Haziran 2016 tarihlerinde 7.Soli Güneş Festivali’ndeki ZİÇEV Mersin şubemizin standına bekleriz.     Devamını Oku »

Çayyoluna öğrenci servisimiz başlamıştır!


ZİÇEV Ankara şubemizin Çayyolu-Gölbaşı arası çalışacak öğrenci servisi hizmete başlamıştır. İlgili kişilere duyurulur. Ayrıntılı bilgi için, 0312 484 24 70 veya 484 85 88 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

Türkiye’nin İlk ve Tek Sesli Kitabının Geliri ZİÇEV’e Bağışlandı


Bolulu Yazar Onur Ustaoğlu’nun gelirini ZİÇEV’e bağışladığı Türkiye’nin ilk ve tek sesli kitabı unvanını taşıyan “Hey! Bizde Buradayız” piyasaya çıktı. Sayın Onur Ustaoğlu’na bu duyarlı ve düşünceli davranışından dolayı çok teşekkür ediyor ve kendisini kitabı dolayısıyla tebrik ediyoruz. Başarılarınız daim olsun! Kitabı, Ceylan Kitabevi ile Günce Kitabevi’nde bulabilirsiniz. İlgili haber ve resimler için: http://www.boluobjektif.com/haber/turkiyenin-ilk-sesli-kitabinin-tanitimi-yapildi/3345/ Devamını Oku »

Antalya Şubemizde Yılsonu Sergisine Davetlisiniz…


Yarın, Antalya’da yaşayan veya bulunan tüm ZİÇEVseverleri, Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüyle ZİÇEV Antalya şubemizin işbirliğinde açılan kursların “Yılsonu Sergisi”ne bekliyoruz. Sergi, 3 Haziran 2016 Cuma günü saat 10:00’da Antalya Şube binamızda açılacaktır. Devamını Oku »