Anasayfa / 2016 / Mart

Aylık Arşiv: Mart 2016

Web sitemiz www.zicev.org.tr yeni yüzüyle huzurlarınızda! Güncellemeler halen devam ettiği için ziyaretiniz sırasında karşılaşabileceğiniz aksaklıklar için şimdiden özür dileriz.


  Web sitemiz www.zicev.org.tr yeni yüzüyle huzurlarınızda! Yenilenen web sitemiz 30 Mart 2016 itibarıyla yayına geçmiştir. Güncellemeler halen devam ettiği için ziyaretiniz sırasında karşılaşabileceğiniz aksaklıklar için şimdiden özür dileriz. Hepinizi yeni web sitemizde dolaşmaya davet ediyoruz. Devamını Oku »

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ZİÇEV’i ziyaret etti


Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve eşi Hülya Çavuşoğlu, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ile birlikte 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Vakfımızı ziyaret ettiler. Nurettin’imizin kemençe çalarak, Egehan’ımızın fotoğraflarıyla, Caner’imizn İstanbul Boğazını geçme hikayeleriyle ve diğer bütün öğrencilerimizin yaptıkları çalışmalarla, neler yapabildiklerini gösterdiği günden herkes çok keyif aldı. Ziyaretleri ve gösterdikleri duyarlılık için kendilerine sonsuz teşekkür ederiz. İlgili haberlere ... Devamını Oku »

10 Mart 2016 : Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık firması, Vakfımıza desteğine devam ediyor


An itibariyle ZİÇEV Tarsus şubemizin faaliyet gösterdiği eğitim merkez binamızı ve arsasının Gayrimenkul Değerleme Raporunu hazırlamakta olan Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık firması, yıllardır Vakfımızın Gayrımenkul Değerleme Raporlarını bağış mahiyetinde yaparak Vakfımıza büyük destek vermektedir. Firma sahibi Sayın Erdeniz BALIKÇIOĞLU’na, Vakfımıza verdiği bu destek için sonsuz teşekkür ederiz. Devamını Oku »

07 Mart 2016 : Stratus Bilişim Sistemleri Tic.A.Ş., virüs koruma programı desteğine devam ediyor


Vakfımıza yıllardır ESET antivirus koruma programı desteğinde bulunan Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2016 senesinde de 15 bilgisayarlık virus koruma programı bağışlayarak Vakfımıza yardımlarına devam ediyor. Duyarlı yaklaşımları ve sağladıkları destek dolayısıyla kendilerine bir kere daha gönülden teşekkür ediyoruz. Devamını Oku »

07 Mart 2016 : Kadın milletvekillerimiz ile Ankara ZİÇEV öğrencilerimiz Bowling Turnuvasındaydı


8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Parlementerler Birliği ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından kadın milletvekillerimiz ile Ankara ZİÇEV öğrencilerimiz arasında Bilkent Rollhouse Bowling salonunda 7 Mart 2016 Pazartesi günü bowling turnuvası düzenlendi. Turnuvaya milletvekillerimizden Hatice Dudu ÖZKALDI, Fatma BENLİ, Ravza KAVAKÇI KAN, Çiğdem KARAASLAN, Ayşe Şule KÖSEOĞLU, Hacı Ahmet ÖZDEMİR, Salih CORA, Ali İhsan YAVUZ katıldı. Bowling, Bocce ... Devamını Oku »

06 Mart 2016 : ZİÇEV Ankara, TED Koleji CS Topluluğu ile Armada Rollhouse’ta Bowling Turnuvasındaydı


Pınar Ayhan, Armada Rollhouse’un sahibi Sinem Aydın ve TED Koleji CS (Toplumsal Hizmet) Topluluğu’nun biraraya gelerek düzenlediği Bowling Turnuvası 6 Mart 2016 Pazar günü gerçekleşti. TED Kolejinden 60, ZİÇEV’den 20 öğrencinin katıldığı turnuvada herkes kazandı, herkes çok eğlendi. Bu keyifli günde, özel çocuklarımız hem bowling becerilerini bir kere daha kanıtladılar, hem de sosyalleşerek çok güzel arkadaşlar edindiler. Sevgili Pınar Ayhan, ... Devamını Oku »

06 Mart 2016 : Mövenpick Otel’de Brunch Keyfi


ZİÇEV, 6 Mart 2016’da destekleyenleriyle birlikte Ankara’da Mövenpick Otel’de kalabalık bir brunch düzenledi. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı bu keyifli kahvaltıda, bir tarafta canlı müzik, diğer tarafta büyük ekranlarda ZİÇEV ile ilgili görseller sunuldu. Bu etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan ve bu etkinliğe katılan herkese gönülden teşekkür ederiz. Sonraki etkinliklerimizde buluşmak dileğiyle… Devamını Oku »