Anasayfa / Slider

Slider

21 Şubat 2019 Perşembe günü bütün Ankaralıları TANAP Projemizin Açılış Toplantısına ve ilk Paneline bekleriz


Tüm Ankaralı dostlarımızı, TANAP’ın desteği ile gerçekleştirmekte olduğumuz “İstahdamda Yeni Bir Boyut: Engelliler için Teknoloji Temelli Mesleki Eğitim Laboratuvarı” Projemizin 21 Şubat 2019 Perşembe günü saat 9:30’da Kahya Otel’de düzenlenecek olan Açılış Toplantısına ve ardından “Engellilerde Mesleki Gelişim ve Teknoloji Kullanımı” Paneline bekleriz. Devamını Oku »

ZİÇEV İstanbul Şubesi 2019 Tanıtım Filmi


Filmin hazırlanmasında emeği geçen herkese gönülden teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Sevgili Ankaralıları, 1 Mart 2019 akşamı Prof. Dr. Armağan Coşkun Elçi’nin “Türkülerle Anadolu” Konserine bekleriz!


Sevgili Ankaralı dostlarımız, 1 Mart 2019 Cuma günü saat 20:00’de Prof. Dr. Armağan Coşkun Elçi’nin “Türkülerle Anadolu” Konserine hepinizi bekliyoruz. Türkiye Barolar Birliği Balo Salonunda verilecek olan bu konseri kaçırmayın! Davetiyeler hakkında detaylı bilgi için 0312 484-24-70 (Dahili 2) no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Prof. Dr. Armağan Coşkun Elçi kimdir? Küçük yaşta müziğe başlayan Armağan Coşkun Elçi, Kars’ta doğdu. İlk, orta ... Devamını Oku »


Devamını Oku »

Özel Sporcular Yavuz Kocaömer Masa Tenisi 1. Bölge Şampiyonası sona erdi


ZİÇEV şubelerimizin spor kulüplerinden sporcularımızın da katıldığı, 10-12 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Özel Sporcular Yavuz Kocaömer Masa Tenisi 1. Bölge Şampiyonası sona erdi. Şampiyona açılışına 81 il genelinden 137 Spor Kulübünü temsilen 227 Özel Sporcu 138 İdareci ve Antrenör 140 Özel Sporcu ailesi olmak üzere toplam 505 kişi katılım sağladı. TOSSFED Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın ... Devamını Oku »

ZİÇEV İzmir’den harika bir haberimiz var!


 ZİÇEV İzmir Şubemiz, 5 Şubat 2019 tarihinde İzmir Büyük Şehir Belediyesi ile geniş kapsamlı bir protokol imzaladı. Şubemizin bu işbirliği çerçevesinde harika gösteri ve etkinlikler gerçekleştireceğinden eminiz. Devamını Oku »

Bolulu ZİÇEV dostlarını, 24 Şubat 2019 Pazar günü CHEF14’e kahvaltıya bekliyoruz!


ZİÇEV Bolu Şubesi Aile Konseyi’nin Vakıf yararına düzenlediği kahvaltıya Bolu’lu tüm gönül dostlarımızı bekliyoruz. 24.02.2019 Pazar günü saat 10:30’da CHEF Pasta-Cafe-Restoran’da (Bahçelievler Mah. Murtezaoğlu Cad. No:20 Merkez) görüşmek dileğiyle.. Bilet ücreti kişi başına 40 TL’dir. Çocuk biletleri kişi başı 20 TL’dir. Biletlerimizi ZİÇEV Bolu şubemizden temin edebilirsiniz.  İletişim: (0374) 255 12 11 Devamını Oku »

ZİÇEV Tekirdağ Şubemizin hizmet içi eğitimleri devam ediyor… Bu seferki “Dil ve Konuşma Eğitimi”


Devamını Oku »

JICA-TJV işbirliğinde gerçekleştirilen seminerde Ankara öğrencimiz Niyazi Pektaş birincilik ödülü aldı


30 Ocak 2019 Çarşamba günü, Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) ve Türk-Japon Vakfı’nın (TJV) işbirliğinde düzenlenen “Kapsayıcı Afet Risk Azaltma Çalışmaları” konulu seminer TJV’nin Ankara’daki binasında gerçekleştirildi. “Türk Japon Dostluğu” konulu resim yarışmasının kazananları arasında yer alan ZİÇEV Ankara şubemizin öğrencisi Niyazi Pektaş’a Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç tarafından birincilik ödülünün takdim edildiği organizasyonda, Genel Başkanımız Ülay Karakoç da kısa ... Devamını Oku »

ZİÇEV Antalya şubemizin spor salonu ile müzik odası genişledi ve yenilendi


ZİÇEV Antalya şubemizin spor salonu ile müzik odasının genişletilme çalışmalarını, tadilatı ve onarımını yapan Oktay Güzel İnşaat’a ve bu bağışa aracı olan psikolog Seray Keser ve eşi mimar Ali Can Keser’e, mimar Emre Avcı’ya ve AKE Mimarlık’a çok teşekkür ederiz. Böylesi güzel yürekli insanların desteği bizim için çok değerli. Devamını Oku »