Anasayfa / Slider

Slider

BAYRAM TEBRİĞİ


Sayın ZİÇEV Ailesi, Otuz yedi yıldır, on binlerce çocuğumuza ulaşıp ailelerine umut ışığı olabildiysek, bunu ancak sizin gibi duyarlı, hayırsever gönül dostlarımız sayesinde başarabildik. Kurban Bayramınızı en iyi dileklerimizle kutluyor, esenlikler diliyoruz. Saygılarımızla, Ülay Karakoç Genel Başkan Devamını Oku »

Kurban Bayramı Yaklaşıyor… Çocuklarımızın Yüzünü Güldürmek İster Misiniz?


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfımızda, dini usullere uygun şekilde vekaleten kurban kestirebileceğiniz gibi, dilerseniz kurban kestirmeden kurban bedeli kadar bağışta da bulunabilirsiniz. Ankara Şubemiz için 2019 yılı kurban fiyatlarımız; küçükbaş için 1300 TL, büyükbaş için 1/7 hisse 1300 TL’dir İlgili banka hesabımız: Denizbank / Gölbaşı Şubesi (Ankara) Hesap adı: Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Hesap no: ... Devamını Oku »

CarrefourSA bu kurbanda da Vakfımıza destek oluyor.


CarrefourSA 2019 yılı Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve belirli mağazaları üzerinden, içlerinde Vakfımızın da yer aldığı kurumlara kurban bağışı olanağı sunuyor. CarrefourSA sitesi https://www.carrefoursa.com/tr/ üzerinden kurbanları, “siparişi tamamla” aşamasında “bağış yapmak istiyorum” seçeneğini tıklayarak ve ardından alttaki listeden vakfımızı seçerek ZİÇEV’e bağışlayabilirsiniz. Devamını Oku »

Kurbanınızı MİGROS’tan alabilir veya Vakfımıza MİGROS’tan kurban bağışlayabilirsiniz.


Kurbanınızı MİGROS’tan alarak veya MİGROS aracılığıyla ZİÇEV’e kurban bağışlayarak özel çocuklarımıza destek olmaya ne dersiniz: MİGROS’tan ZİÇEV’e kurban bağışladığınızda ya da kurbanınızı MİGROS’tan aldığınızda Vakfımıza ve özel çocuklarımıza destek olmuş olacaksınız. Dünyanın onların saflığına, onların da sizin yardımınıza ihtiyacı var.. Desteğinizi bekliyoruz! Devamını Oku »

Çağdaş Marketler aracılığıyla da Vakfımıza kurban bağışında bulunabilirsiniz.


Her zaman yanımızda olan Çağdaş Marketler zinciri, bu kurbanda da ZİÇEV’e destek olmaya devam ediyor! Çağdaş Marketlerden Vakfımıza kurban bağışlayarak özel çocuklarımızın eğitimine ve beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Özel günlerde, özel çocuklara yardıma var mısınız? Devamını Oku »

ZİÇEV’in Minik Gruplarda İlk Mezunu: Büşra İnci Durmaz


Kurumumuz öğrencilerinden Büşra İnci Durmaz’ın zihinsel engelli raporu, öğretmenleri ve ailesinin çabalarıyla 4 yıllık eğitimin ardından kalktı. Ülke genelinde basında yer alan haberlere aşağıdaki linklerden ulaşbilirsiniz. Yılmadan, sevgiyle..   Kurumumuz öğrencilerinden Büşra İnci Durmaz'ın zihinsel engelli raporu, öğretmenleri ve ailesinin çabalarıyla 4 yıllık eğitimin ardından kalktı. Ülke genelinde basında yer alan haberlere aşağıdaki linklerden ulaşbilirsiniz. Yılmadan, sevgiyle..https://www.trthaber.com/haber/yasam/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-423634.htmlhttps://www.arti49.com/service/amp/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-1753786h.htmhttps://www.kibrisadahaber.com/service/amp/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-174965h.htmhttp://www.yenihaberden.com/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-1084426h.htmhttps://www.sondakika.com/haber/haber-4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-12256152https://www.elazigsonhaber.com/yasam/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-h48020.htmlhttps://www.pusulahaber.com.tr/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-1158937h.htmhttps://www.mynet.com/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-ankara-5796146-myvideohttps://www.haberler.com/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-12256152-haberi/https://www.sondakika.com/haber/haber-4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-12256152https://www.haberler.com/4-yillik-egitimle-zihinsel-engelini-yendi-12256152-haberi/ ZICEV paylaştı: 18 Temmuz ... Devamını Oku »

21 Haziran 2019 Günü Antalya Şubemizin Duyu Bütünleme Odasının Açılışı gerçekleşti


Artık ZİÇEV Antalya şubemizin de bir Duyu Bütünleme Odası var. Bu odanın yapılmasını sağlayan Cahide Saraçoğlu’na çok teşekkür ederiz. 21 Haziran 2019’da açılışı yapılan bu özel odanın öğrencilerimize faydalı olması dileğimizle… Devamını Oku »

Çağdaş Marketler Zinciri Koordinatörü Aral Batman 21 Haziran 2019 günü Vakfımızı ziyaret etti


Geçen senelerde olduğu gibi, bu Ramazan ayında da Vakfımıza Ramazan Koli Bağışında bulunulmasına olanak sağlayan ve çeşitli şubelerinde Ramazan süresince stand açmamıza izin veren Çağdaş Marketler zincirinden Koordinatör Aral Batman, 21 Haziran 2019 günü Vakfımızı ziyarete gelerek Genel Başkanımız Ülay Karakoç, Genel Saymanımız Hüseyin Okumuş, Danışma Kurulumuz Üyesi Hasan İffet Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz İnci Cengiz, Memnune Uzun ve ... Devamını Oku »

Desteğinizle başarıyoruz!


Devamını Oku »

Engelliler için Teknoloji Temelli Mesleki Eğitim Laboratuvarı’ Projemiz kapsamında çalışmalarımız hızla devam ediyor


ZİÇEV Teknoloji Temelli Mesleki Eğitim Laboratuvarı, TANAP finansmanı ile yürütülen projemiz kapsamında kuruldu ve işlevsellik kazandı. Eğitimlerimiz Gölbaşı yerleşkemizde devam etmekte…           İlgili başka resimler için: https://www.facebook.com/ZICEV/posts/2197030513666913   Devamını Oku »