Anasayfa / HABERLER

HABERLER

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!


Sevgili ZİÇEV dosları, Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle birlikte, sağlık ve neşe içinde geçirmeniz dileğiyle… Devamını Oku »

Kurbanınızı MİGROS’tan alabilir veya Vakfımıza MİGROS’tan kurban bağışlayabilirsiniz


Kurbanınızı MİGROS’tan alarak veya MİGROS aracılığıyla ZİÇEV’e kurban bağışlayarak özel çocuklarımıza destek olmaya ne dersiniz: https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/sclist/21429-zicev MİGROS’tan ZİÇEV’e kurban bağışladığınızda ya da kurbanınızı MİGROS’tan aldığınızda Vakfımıza ve özel çocuklarımıza destek olmuş olacaksınız. Dünyanın onların saflığına, onların da sizin yardımınıza ihtiyacı var.. Desteğinizi bekliyoruz! Devamını Oku »

CarrefourSA bu kurbanda da Vakfımıza destek oluyor


CarrefourSA 2018 yılı Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve belirli mağazaları üzerinden, içlerinde Vakfımızın da yer aldığı 3 kuruma kurban bağışı olanağı sunuyor. CarrefourSA sitesi https://www.carrefoursa.com/tr/ üzerinden kurbanları, “siparişi tamamla” aşamasında “bağış yapmak istiyorum” seçeneğini tıklayarak ve ardından alttaki listeden vakfımızı seçerek ZİÇEV’e bağışlayabilirsiniz. Devamını Oku »

Bu Kurban Bayramında çocuklarımızın yüzünü güldürmek ister misiniz?


Vakfımızda, dini usullere uygun şekilde vekaleten kurban kestirebilirsiniz. Dilerseniz, kurban kestirmeden kurban bedeli kadar bağışta da bulunabilirsiniz. Kurban bedelimiz 1,250.- TL’dir. İlgili banka hesabımız:  Denizbank / Gölbaşı Şubesi (Ankara) Hesap no: 4810-5566-354 IBAN No: TR80 0013 4000 0000 0556 6000 05 Kurban ile ilgili sorularınız için 0312 484 24 70 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz. Her kurban çocuklarımızın daha iyi beslenmesine katkı ... Devamını Oku »

Çağdaş Marketler aracılığıyla da Vakfımıza kurban bağışında bulunabilirsiniz..


Her zaman yanımızda olan Çağdaş Marketler zinciri, bu kurbanda da ZİÇEV’e destek olmaya devam ediyor! Çağdaş Marketlerden Vakfımıza kurban bağışlayarak özel çocuklarımızın eğitimine ve beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Özel günlerde, özel çocuklara yardıma var mısınız? Devamını Oku »

Dış kapılarımız yenilendi, ZİÇEV Merkez kampüsümüz artık daha da güvenli…


Devamını Oku »

Sevgili Adanalılara, haberimiz var :) Erken Çocukluk Özel Eğitim Programımız başladı


Devamını Oku »

Genel Başkanımız Ülay Karakoç Medyascope.tv “Her Şartta Spor” programına konuk oldu


Medyascope.tv “Her Şartta Spor” programında Mehmet Selçuk Ada’nın konuğu olan Genel Başkanımız Ülay Karakoç’un Vakfımız ve zihinsel engellilik konusunda bilgilendirici konuşmasını aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz. Mehmet Selçuk Ada’ya Vakfımızı konuk ettiği için çok teşekkür ederiz.   Devamını Oku »

Çağdaş Marketler Zinciri Koordinatörü Yahya Kemal Bal ziyaretimize geldi


Geçen senelerde olduğu gibi bu Ramazan ayında da Vakfımıza Ramazan Koli Bağışında bulunulmasına ve çeşitli şubelerinde Ramazan süresince stand açmamıza olanak sağlayan Çağdaş Marketler zincirinin Koordinatörü Yahya Kemal Bal, 4 Temmuz 2018 günü Vakfımızı ziyarete geldi. Genel Başkanımız Ülay Karakoç, Genel Başkan Yardımcımız Müge Konor ve Genel Sekreterimiz Ayten Timuroğlu ile görüşen Yahya Kemal Bal, ZİÇEV Protokol Defterine yazdıkları ile bizleri onurlandırdı. Yahya Kemal Bal’a, ... Devamını Oku »

14 Mayıs 2018’de, AZEV’in destekleriyle yenilenen ZİÇEV Antalya binasının açılışını gerçekleştirdik


2017 yılında Antalya Zihinsel Engelliler Eğitim Vakfı (AZEV) tarafından tadilat ve onarımı yapılan ZİÇEV Antalya Vakıf binamızın açılışını ve Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi Kurslarımızın kapanış sergisini 14 Mayıs 2018 tarihinde büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Antalya şubemizin bahçesinde yer alan ve özel çocuklarımızın yararına sunulması düşünülen, iş atölyelerinin bulunduğu prefabrik binanın tamir ve bakımını yaptırarak Vakfımıza teslim eden Antalya Zihinsel ... Devamını Oku »