Anasayfa / HABERLER

HABERLER

ZİÇEV Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyemizin “Sinop” fotoğrafları 12 Aralık 2018’de ASKİ’de sergilendi


ZİÇEV Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyemiz öğrencilerinin Doğada Görüntü Avcılığı Fotoğraf Yarışması için Sinop’ta çektiği fotoğraflardan oluşan “Tut Elimi Geleceğim Olsun” Fotoğraf Sergimiz, 12 Aralık 2018 tarihinde ASKİ Genel Müdürlüğü’nde giriş katta sergilendi. Sergimize ilgi gösteren herkese ve özellikle ASKİ Genel Müdürü Sayın Cumali Kınacı, Genel Müdür Yardımcısı Özgür Özdemir, İnsan Kaynakları Bölümü başkanı Ali Deveci, Eğitim Müdürü Betül Uzun, Eğitim Şefi Suzan ... Devamını Oku »

Manisa şubemizin ZİÇEV El Sanatları Sergisi (7-10 Aralık 2018) büyük ilgi gördü


7-10 Aralık 2018 tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Fuaye alanında yer alan ve mozaik, taş boyama ve ahşap şekillendirme ile yapılmış yaklaşık 300 eserin yer aldığı ZİÇEV El Sanatları Sergimizin açılışına, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş ve Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir ... Devamını Oku »

ZİÇEV Ankara öğrencileri, bir günlük belediye çalışanı oldu, belediyede yapılan işleri öğrendi :)


Gölbaşı Belediyesi, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında ZİÇEV Ankara öğrencilerimize “Belediyemizi Tanıyalım” projesi ile belediye müdürlüklerini tanıttı. Öğrencilerimiz Zabıta, Fen İşleri,Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüklerinde bir günlük mesai yaparak belediyede yapılan işleri öğrendi. Bu keyifli geçen günü izlemek için Gölbaşı Belediyesi’nin hazırladığı videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a ve bizimle ilgilenen tüm Gölbaşı Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederiz. Videonun ... Devamını Oku »

Sevgili Ankaralılar, 16 Aralık 2018 Pazar günü Mövenpick Hotel’de düzenleyeceğimiz “Kış Kermesi”mize hepinizi bekleriz!


Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin Şubemizin SODES ‘Engelleri Sanatla Aşıyorum-2’ Kapanış Etkinliği muhteşemdi


MERSİN Valiliği Koordinasyonunda,  Kültür Turizm İl Müdürlüğü ve Akdeniz İlçe Milli Eğitim ortaklığında ZİÇEV Mersin Şubemiz tarafından yürütülen SODES ‘Engelleri Sanatla Aşıyorum-2’ projesi kapanışında ZİÇEV öğrencilerimiz yine sahnelerdeydi, yine harikaydı. 3 Aralık Engelliler Günü’nde Mersin Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen gösterimiz Vali Ali İhsan Su ve Eşi Zeliha Su Hanımefendinin katılımıyla gerçekleşti. Törene ayrıca Vali Yardımcısı Abdulhamit Erguvan, Aile, Çalışma ve Sosyal ... Devamını Oku »

Öğrencimiz Abdullah Niyazi Pektaş’ın kişisel resim sergisi “Paletimde Engel Yok!” 3-7 Aralık 2018 tarihlerinde ODTÜ Kütüphanesi’nde!


Sevgili Ankaralılar, ZİÇEV Ankara şubemizin yetenekli öğrencilerinden Abdullah Niyazi Pektaş’ın kişisel resim sergisi “Paletimde Engel Yok!” ODTÜ Kütüphanesinde 3-7 Aralık 2018 tarihlerinde saat 10.00-15.00 arasında görülebilir. Kaçırmayın!   Devamını Oku »

3 Aralık Dünya Engelliler Günü: Desteklerseniz, Başarıyoruz..


Devamını Oku »

Down Sendromlular Futsal Avrupa Şampiyonası”nda Türkiye Down Sendromlu Futsal A Milli Takımı Avrupa üçüncüsü oldu


Dünyada ilki düzenlenen ve 12-15 Kasım 2018 tarihleri arasında İtalya’nın Terni Şehrinde gerçekleştirilen “Down Sendromlular Futsal Avrupa Şampiyonası”nda Türkiye Down Sendromlu Futsal A Milli Takımımız Avrupa üçüncüsü oldu.   A Milli Futsal Takımı’nın file bekçisi Volkan Yavuzaslan ise Avrupa Teknik Kurul ve Yöneticileri tarafından yapılan değerlendirmede şampiyonanın “en iyi kalecisi” seçildi.   Bu başarılı gençleri ve Türkiye Özel Sporcular Spor ... Devamını Oku »

12 Kasım 2018 günü Antalya’da ZİÇEV Şubeler Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi


ZİÇEV Şubeler Koordinasyon Toplantısı, 12 Kasım 2018 Pazartesi günü, Genel Müdürümüz Tomris Miser başkanlığında Antalya’da gerçekleşmiştir. Toplantıya ev sahipliği yapan ZİÇEV Antalya şubemize, gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Ankara Genel Müdürlük ve Şube personelimiz Bursa Afet Eğitim Merkezinde, İlk Yardım Eğitimi aldı


Özel genç ve çocuklarımıza daha faydalı olabilmek ve çalışanlarımızı daha donanımlı hale getirmek adına aldığımız eğitimlere bir yenisini daha ekledik. 3 Kasım 2018 Cumartesi günü Ankara şube ve genel müdürlük personelimiz, Türk-Japon Vakfı ve Japon Uluslararası Yardımlaşma Ajansı (JICA) işbirliğiyle Bursa Afet Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen Uygulamalı İlk Yardım Eğitimine katıldı. Bu önemli eğitimi almamızı sağlayan Türk Japon Vakfına ve JICA ... Devamını Oku »