Anasayfa / HABERLER / ZİÇEV yararına düzenlenen 7. Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Turnuvası 17 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşti

ZİÇEV yararına düzenlenen 7. Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Turnuvası 17 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşti

 

Engelliler yararına yapılan geleneksel Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Turnuvasının 7. si bu yıl ZİÇEV yararına, 17 Aralık 2016 Cumartesi günü Mercedes Benz Türk şirketinin Bahçeşehir Hoşdere’de bulunan fabrika tesislerinin kapalı spor salonunda düzenlendi. Turnuvaya 39 erkek ve 9 bayan olmak üzere toplam 48 takım 120 sporcuyla katıldı. Erkeklerde TELAS LASTİK (İstanbul), kadınlarda ise VMTD (İstanbul) şampiyon oldu.

Mercedes Benz Türk şirketinin ana sponsorluğu ve İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği’nin organizatörlüğünde yapılan turnuvaya ZİÇEV İstanbul şubemizin öğrencileri de dans gösterileriyle renk kattı. Ayrıca, öğrenci ve velilerimizin el emeği ürünler turnuva boyunca sergilenerek satışa sunuldu.

Bu etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği Başkanı Sayın Uğur Beşok, Başkan Yardımcısı Sayın Şener Filiz ve Mercedes Benz Türk şirketi yetkilileri Sayın Safiye Öncel ve Burak Küçüksu başta olmak üzere turnuvaya katılan tüm firmalara ve sporculara, Vakfımız ve özel öğrencilerimiz adına tek tek sonsuz teşekkür ederiz.

 

 

 

Haberle ilgili daha detaylı bilgiye ve fotoğrafa ulaşmak için lütfen aşağıdaki bağlantılara tıklayın:

İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Kulübü Derneği’nin fotoğraf galerisi

İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Kulübü Derneği’nin ilgili haberi

Turnuvada sıralamaya girenler:

Kadınlarda,
1. VMTD (İSTANBUL)
2. MERCEDES BENZ TÜRK (İSTANBUL)
3. ONAT OTOMOTİV (İSTANBUL)
4. TELAS LASTİK (İSTANBUL)

Erkeklerde,
1. TELAS LASTİK (İSTANBUL)
2. THY (İSTANBUL)
3. BEMTED (İSTANBUL)
4. SÜRÜM MARKET (İSTANBUL)

Turnuvaya katılan Kadın Takımlar;
1- İKİZLER AJANS- İST.: (Mehtap KÖM- İlknur ÖZÇELİK)
2- HÜRRİYET GAZETECİLİK- İST.: (Şule YILDÖN- Serpil PINAR)
3- MERCEDES BENZ- İST.: (Safiye ÖNCEL- Ece ALTUNDERE- Sedanur KAÇAR- İlayda YILMAZ)
4- VMTD-İST.: (Gamze ÇATRA- Zeynep KARACA- Jale CAN)
5- TELAS LASTİK- İST.: (Özen ATLIHAN- Nursema ÇOKLAR)
6- ONAT OTOMOTİV- İST.: (Nesrin AKSOY- İlknur FİLİZ )
7- KARTOPU- İST.: (Funda ÖNER- Nisa CİVAK)
8- ZİÇEV- İST.: (Merve TOKATLI- Zeynep OKUYUCU)
9- YEDİTEPE ÖZEL EĞT. M.L- İST.: Melisa KALLECİ- Melisa BİTER- Hatice DOĞRU)

Erkek Takımlar;
1- YAKAR TEKSTİL- İST.: (Yahya YAKAR- Emre DENİZ- Uğur AKBABA)
2- THY- İST.: (Gencay MENGE- Atilla ERYILDIZ)
3- TELAS LASTİK- İST.: (Sina KEYHAN- Basri YILMAZ- Cevat GÜRSEL)
4- ŞEKER YATIRIM- İST.: (Ali ÖCAL- Mustafa BAYRAM- Mustafa YILDIRIM)
5- ONAT OTOMOTİV- İST.: (Seyhan CANDAN- Batuhan ULUCAK- Korkut USTA)
6- ELİT ÇANTA- İST.: (Salih ÖZÇAKIR- Ahmet SÖZMEN- Ozan KAYIHAN)
7- BEMTED- İST.: (Engin AVCI- Bahadır BULUTLAR- Efecan OKUMUŞ)
8- SİSTEM REKLAM- İST.: (Tolga Kaan EĞİLMEZ- Hasan DOĞAN )
9- SADIKLAR MALİ MÜŞAVİRLİK- İST.: (Murat SADIKLAR- Diler DİNÇER)
10- SÜRÜM MARKET- İST.: (Ahmet ARAPOĞLU- Afşin GÜL- Emrullah DEMİR)
11- MERCEDES BENZ- İST.: (Murat SAVA- Mehmet GARİP-)
12- FBVMTSKD- İST.: (Özcan KÖM- Bülent NOMER- Yunus ÖRNEK)
13- KÖSTER- KOC.: (Cengiz ÖZBAYRAM- Ozan KAMIŞ)
14- KADİFETEKS- İST.: (Haluk HOCAOĞLU- Musa MISIRLIOĞLU)
15- KAVAK TEKSTİL- İST.: (Berkan ABASIZ- Yücel HÜRTÜRK)
16- KİMLİK PATENT- KONYA.: (Mesut BARKALE- Furkan ALTUNOK-)
17- MERCEDES BENZ İ.K- İST.:(İlhan DOĞAN- Atilla ÇAMLIDAĞ- Murat GÜNAY)
18- YAĞIZ GÜMRÜK MÜŞ.- İST.: (Zihni ŞİMŞEK- Avni PEHLİVAN)
19- ÇUHADAROĞLU- İST.: (Cengiz BİBER- Erhan ERALP- Tuğser ALTAN)
20- AKSİGORTA- İST.: (Metin ÖZVARNA)- Tarık AYBARTUĞ)
21- POLİKİM- KOC.: (Mehmet Can AKKUŞ- Kaan Başarır ENES- Mertcan AKKUŞ)
22- KKMTSD- KOC.: (Servet BAYDAR- Oğuz KÖSEBALAN)
23- DETA SPORT- İST.: (Ertan TOPÖNDER- Oktay KURT)
24- NETRA TELEKOM- İST.: (Serkan SAZAK- Bora DİLERİ)
25- EATON-A- İST.: (Sadık ATİK- Canay COŞAN)
26- EATON-B- İST.: (Taner KUZU- Şakir KURU)
27- EATON-C- İST.: (Anıl Can KON- Tugay TİRE)
28- EATON-D- İST.: (Okan ŞEN- Hakan MİSLİ)
29- EATON-E- İST.: (Ayhan BİLGİN- Serkan YILDIRIM)
30- EATON-F- İST.: (Bertan BAKTAŞ- Serdar KAZÇI)
31- EATON-G- İST.: (Raim ÇALIŞKAN- İlker YANIK)
32- EATON-H- İST.: (Serkan Yaşar AKÇAY- Ayhan BAŞARAN)
33- CONTİNENTAL-A- İST.: (Selahattin EKER- İsmail AYDIN- Erdoğan KULDAN)
34- CONTİNENTAL-B- İST.: (Sinan BALTA- Nazmi KIRTELER)
35- CONTİNENTAL-C- İST.: (Tarık ÖZBEK- Batuhan GÜRSES- Kenan GÜLSÜM)
36- CONTİNENTAL-D- İST.: (Muhammet TAŞAN- Emirhan ALTIPARMAK- Arif Emre ALKURT)
37- YEDİTEPE ÖZEL EĞT. M.L- İST.: (Cengiz TÜRKMEN- Batuhan DÜLGEROĞLU- Fatih ALTINÖZ- Alperen ÇUHACIOĞLU)
38- MENEKŞELER:(Furkan ÇAMLIYURT- Ozan ÇELİK- Selim ALTUNSU- Fatih AKIN)
39- ZİÇEV- İST.: (Eray GÜNDÜZ- Gökhan DAGISTAN)