Anasayfa / HABERLER

HABERLER

ZİÇEV İzmir Şubemizin Müzik Öğretmeni İbrahim Kasımoğulları’nın öğrencileri için yazıp bestelediği “Kalbini Ver Bana” şarkısı


DHA (Doğan Haber Ajansı), ZİÇEV İzmir şubemizin müzik öğretmeni İbrahim Kasımoğulları’nın öğrencileri için yazıp bestelediği “Kalbini Ver Bana” adlı şarkıyı haber yapmak üzere okulumuza gelip çekim yaptı. Haberi merakla bekliyoruz 🙂 “Kalbini Ver Bana” şarkısının klibini izlemek isterseniz: Devamını Oku »

Sevgili Tekirdağlılar, hepinizi 15 Mayıs 2018 Salı günü saat 10:30’da 7. Zihin Engelliler Spor Şenliğimize bekleriz.


Gelin hep birlikte basketbol ve masa tenisi dallarında özel gençlerin neler yapabildiğini görelim. Spor Şenliği Faaliyet Programı: 10:30 Açılış Töreni 11:00 ZİÇEV Sevgi Yürüyüşü 11:30 Basketbol müsabakalarının başlaması 11:45 Masa Tenisi müsabakalarının başlaması 14:30 Final Maçı 15:00 Madalya Töreni ve Kapanış 15:30 Eğlenceli yemek ve uğurlama       Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin Şubemizin Ritim ve Dans Grubu 30 Nisan 2018 saat 19:30 Yenişehir Kültür Merkezinde sahnede! Bekleriz…


Güneşe Ezgi Sanat ve Gösteri Topluluğu’nun ZİÇEV Mersin Şubesi yararına ZİÇEV Mersin Ritim ve Dans grubuyla birlikte gerçekleştireceği bu konsere Mersin ve civarında oturan bütün ZİÇEV dostlarını bekleriz! Devamını Oku »

5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Dalyan’da Vakfımız yararına düzenlenen tekne turuna davetlisiniz! Bekleriz :)


5 Mayıs 2018 Cumartesi günü ZİÇEV Manisa şubemizin Özel Hıdırellez Gezisi olarak Dalyan’da düzenleyeceği tekne turuna tüm dostlarımızı bekleriz. Kahvaltı ve öğle yemeği dahil kişi başı 145 TL Müracaat Ayfer Okumuş : 0 535 8840486 Devamını Oku »

Sevgili Antalya’lılar, 30 Nisan 2018 saat 19:00’da hepinizi Engelsiz Sesler Ritim Gösterimize bekliyoruz!


Bilet için 0549 322 16 56 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

Sevgili Adanalılar, Vakfımız yararına düzenlenen Kırkyama Sergisi 28 Nisan 2018’e kadar gezilebilir. Bekliyoruz!


Devamını Oku »

ZİÇEV Ankara şubemizin gençleri, kendileri yazdı, kendileri oynadı :)


ZİÇEV Ankara’da özel gençlerimizin yazdığı, canlandırdığı, dekorlarını ve müziklerini bile kendilerinin seçtiği harika bir tiyatro eseri oynandı! Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2016-2) çerçevesinde sağlanan hibe desteği ile ZİÇEV tarafından yürütülen Drama ve Sanat Merkezi Projesi’nin Kapanış Gösterisi 5 Nisan 2018 Perşembe günü gerçekleştirildi. Gösteride ZİÇEV ve Gölbaşı Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi’nden özel gençler ile Ankara ... Devamını Oku »

Genel Kurul Toplantımız ve Yeni Yönetim Kurulu’muzun Seçimi 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirildi


  Vakfımızın Olağan Genel Kurul Toplantısı 31 Mart 2018 günü, Ankara Genel Merkez’de gerçekleştirilmiştir. Geçen son dönem değerlendirmesinin yanı sıra, Vakıf Senedimizin koşulları gereği bu yıl Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu seçimleri yapılmıştır. Sayın Ülay Karakoç’un yeniden ZİÇEV Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildiği seçimlerin sonucunda; Yönetim Kurulumuz: Genel Başkan:   Ülay Karakoç Genel Bşk. Yrd.: Müge Konor Genel Sekreter:  Ayten Timuroğlu Genel Sayman:  ... Devamını Oku »

ZEEP Gelişim İzleme Sistemimiz uygulamaya geçti!


ZİÇEV’severlere çok güzel bir haberimiz var  ZİÇEV Erken Eğitim Programımızın (ZEEP) Gelişim İzleme Sistemi uygulamaya geçti! Bu sitemi hazırlayan Hacettepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Sayın Tayfun Akın, vakfımıza gelerek Yönetim Kurulumuza ve Ankara Şube eğitim kadromuza sistemin tanıtımını yaptı. İlerleyen zamanlarda sizlere daha güzel haberler vermek dileğiyle… Devamını Oku »

ZİÇEV Gençleri, Türk Yıldızları 2018 Yılı Takviminde…


Bizden desteğini asla esirgememiş, ziyaretimize gelen ve bizleri üslerine davet eden, bizim için uçuş yapan çok değerli Türk Yıldızları, bizleri bu sene de onurlandırarak Türk Yıldızları 2018 yılı takviminde ZİÇEV gençlerimize yer vermiş. Gururumuz Türk Yıldızları’mıza en içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Devamını Oku »