Anasayfa / HABERLER

HABERLER

AGSAD’ın Anadolu Renkleri “Adana Sergisi”ne tüm Adana’lı ZİÇEV dostlarını bekleriz


Tüm ZİÇEV Dostlarını, Anadolu Görsel Sanatlar Derneği’nin, Adana Büyük Şehir Belediyesi 75. Yıl Sanat Galerisinde düzenleyecek olduğu Anadolu Renkleri “Adana Sergisi” etkinliğine bekleriz. Satış gelirinin bir kısmının Vakfımıza bağışlanacağı sergi, 17-24 Ekim 2018 tarihleri arasında 18.00-20.00 saatleri arasında açık olacaktır. Anadolu Görsel Sanatlar Derneği ve sanatçılarına gönülden teşekkür ederiz. Devamını Oku »

ZİÇEV Manisa şubemiz, 16 Ekim 2018 Salı günü Vakfımız yararına Kahvaltı düzenliyor. Manisalıları bekleriz!


Sevgili Manisa’ları, ZİÇEV Manisa şubemizin 16 Ekim 2018 Salı günü Vakfımız yararına düzenlediği kahvaltıya davet ediyoruz. Saat 10:00’da Canuyar SeraPark’ta buluşmak dileğiyle..! Detaylar: https://www.facebook.com/events/283530595817112/ Devamını Oku »

ZİÇEV Ankara-Antalya Karma Basketbol Takımımız, 2 Ekim 2018’de Akdeniz Bölge Şampiyonu oldu!


Samsun’da gerçekleştirilen ve TÖSSFED Federasyonu’nun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Takım Sporları Basketbol (Erkek) 1.Bölge Şampiyonası’nda bugün, ZİÇEV Ankara ve Antalya şubelerimizin sporcularından oluşan karma takımımız Akdeniz Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazanmıştır. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Sizlerle gurur duyuyoruz! Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz, 11-14 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenen 2. Mersin Uluslararası Sanat Festivali’nde sahne alacak!


ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuzun da yer aldığı 2. Mersin Uluslararası Sanat Festivali, 11 Ekim 2018 Perşembe günü başlıyor. 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalde ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz festival açılış günü saat:14:00’de Atatürk Caddesi’nde sahne alacak. Bu sene, “Karanlıktan Aydınlığa” sloganıyla halk ozanı Aşık Veysel anısına düzenlenen festivale bütün ZİÇEV dostlarını bekliyoruz! Detaylı bilgi ve festival programı için:http://www.engelsizsanat.net/tr/index.php ... Devamını Oku »

ZİÇEV Niksar şubemizde yangın çıktı! (30 Eylül 2018 Pazar)


Niksar şubemizde bugün (30 Eylül 2018) meydana gelen bir yangın, çok kısa süre içerisinde fark edilmesine rağmen ne yazık ki rehabilitasyon merkezimizi kullanılmaz hale getirdi. Bugün şubeyi kontrol etmek için merkeze uğrayan Müdürümüz Seray Kaynar tarafından şans eseri fark edilen yangında can kaybı olmaması içimize su serperken meydana gelen maddi hasar ZİÇEV olarak bizleri çok üzdü. Mutfaktaki buzdolabından çıktığı tahmin ... Devamını Oku »

ZİÇEV, 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’nde yer alıyor


ZİÇEV öğrencileri, 27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Ankara’da Congresium’da düzenlenmekte olan 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’nin açılışında harika bir gösteri yaptı. 27 Eylül 2018 tarihinde saat 12.00’de gerçekleştirdikleri “Ispanaklı Yumurta” isimli gösterileri ile sempatik gençlerimiz büyük ilgi ve alkış aldı. Kongrede bugün ve yarın yer alan standımızda da hediyelik eşya ve kitap satışımız gerçekleştirilmektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   Devamını Oku »

Nuh’un Ankara Makarnası, ZİÇEV’in Kapızlı Gençlik Kampında Makarna Festivali düzenledi!


Bu sene 18-24 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlemekte olduğumuz Geleneksel Mersin Silifke Kapızlı Gençlik Kampımızda bir sürpriz de Nuh’un Ankara Makarnası A.Ş.’den geldi. Bütün şubelerimizden öğrenci ve ailelerinin yaz tatili yaptığı kampımıza gelerek karavan kuran Nuh’un Ankara Makarnası, kampta ZİÇEV’lilere Makarna Festivali düzenledi. Deniz, güneş ve etkinliklerle acıkan ZİÇEV’liler karınlarını makarna ile doyurdu. Nuh’un Ankara Makarnası A.Ş.’ye gönülden teşekkür ederiz! Devamını Oku »

ZİÇEV, 18-24 Eylül 2018 tarihleri arasında Mersin Silifke Kapızlı Gençlik Kampında eğleniyor


Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz ve bu sene de 18-24 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Mersin Silifke Kapızlı Gençlik Kampımızda ZİÇEV’in bütün şubelerinden gelen öğrencilerimiz ve aileleri yazın sonunu keyifli bir tatille noktalandırıyor. Survivor yarışmalarından gece eğlencelerine kadar çok çeşitli etkinliklerle, kampımızı ziyarete gelen Nuh’un Ankara Makarnası karavanı ile, kampımızda söyleşi düzenleyen TRT Spor’un “Stadyum” Programının yapımcısı ve sunucusu Ersin ... Devamını Oku »

19 Eylül 2018’de ZİÇEV’in Silifke Kapızlı Gençlik Kampı’na TRT “Stadyum”dan Sürpriz Ziyaret


Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz ve bütün şubelerimizden öğrenci ve ailelerinin katıldığı Mersin Silifke Kapızlı Gençlik Kampımız, bu sene 18-24 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenmekte. Öğrencilerimizin keyifli bir yaz tatili yaptığı ve güneş, deniz ve eğlenceye doyduğu kampımızda bizi 19 Eylül 2018 günü TRT Spor Dairesinden “Stadyum” Programı’nın yapımcısı ve sunucusu Sayın Ersin Düzen ve  Milli Basketbolcu Furkan Aldemir ziyaret ... Devamını Oku »

Türk Silahlı Kuvvetleri ve TÖSSFED’den 30 Ağustos Zafer Bayramında harika bir Kamu Spotu: “Spor Engel Tanımaz”


TSK Genelkurmay Başkanlığı ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu, ortaklaşa gerçekleştirdikleri bir projeyle kamu spotu hazırladı. 30 Ağustos 2018’de tüm haber bültenlerinde yayınlanan bu kamu spotunda, ZİÇEV spor kulübümüzün özel sporcularından, yüzme şampiyonumuz Caner Ekin’in yer alması ZİÇEV olarak bizleri hem gururlandırdı hem onurlandırdı. Kaçıranlar için: RTÜK tarafından da onaylanan kamu spotu, http://www.rtuk.gov.tr internet adresinde yer alan kamu spotu filmler bölümünden ... Devamını Oku »