Anasayfa / HABERLER

HABERLER

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!


Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, “yeni nesil sizlerin eseridir” sözleriyle ulusu emanet ettiği kıymetli öğretmenlerimiz, bu çiçekler size! 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! Kendileri özel olduğu kadar eğitimleri de özel çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimini büyük özverilerle ve sevgiyle üstlenen öğretmenlerimizi ayrıca kutluyoruz. Onlar öyle öğretmenler ki; sayelerinde özel çocuk ve gençlerimiz uygun eğitimlerle, sporla, aktivitelerle başarı duygusunu, sahne coşkusunu tatmakta, ... Devamını Oku »

Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı EKPSS 2018 başvuru tarihleri belli oldu


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2018 EKPSS sınav ve başvuru tarihleri hakkında resmi açıklama yaptı. Engelli memur alımı 2018 adaylarının merakla beklediği Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı EKPSS Başvuru tarihi ve sınav tarihi ilişkin ilk bilgi Bakanlıktan geldi. ÖSYM’nin sitesinde de yer alan bilgiye göre: (http://dokuman.osym.gov.tr/…/G…/2018SinavTakvim_13112017.pdf) EKPSS Sınavı, 22 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. EKPSS başvuruları, 6 – 21 Şubat 2018 ... Devamını Oku »

Ulu Önderimiz Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz…


79 sene geçti Türkiye’mizi bizlere kazandıran Sevgili Ata’mızı sonsuz yolculuğuna uğurlayalı… Bu büyük insanı andığımız bu günde özel gençlerimizle birlikte, bize sunduğu yaşam için kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. İyi ki var oldun, iyi ki varsın Ata’mız. Seni seviyoruz! Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz, 23 Kasım 2017 tarihinde Mersin Üniversitesi’nde sahne alacak. Bekleriz!


Sevgili Dostlarımız, ZİÇEV Mersin şubemizin Ritim Grubu, Mersin Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü 4. sınıf öğrencilerinin Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi kapsamında gerçekleştireceği “Tek Farkımız Farkındalığımız” etkinliğinde sahne alacaktır. 23 Kasım 2017 Perşembe günü saat 13:00’da Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi A-salonunda başlayacak olan gösteriye herkesi bekliyoruz! Devamını Oku »

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

ZİÇEV Adana’ya destek olmak isterseniz, iş yerleriniz için bizden galoş sipariş edebilirsiniz


Adana şubemizin büyük yaş grubu öğrencileri, galoş yapım atölyemizde. Siz de bize destek olmak istiyorsanız, 0555 994 80 10 no’lu telefondan iş yerleriniz için galoş sipariş edebilirsiniz. Büyük yaş grup öğrencilerimiz galoş yapım atölyemizde. Sizde bize destek olmak istiyorsanız, iş yerleriniz için galoş sipariş edebilirsiniz.📞 0555 994 80 10 Ziçev Adana paylaştı: 20 Ekim 2017 Cuma Devamını Oku »

Mersin Şubemizden harika bir haber! Engelleri Sanatla Aşıyorum-2 projesi onaylandı!


Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen ve Mersin Valiliği Koordinasyonunda yürütülen SODES 2017 kapsamında, ZİÇEV Mersin Şubemiz “Engelleri Sanatla Aşıyorum-2” projesini İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Akdeniz İlçe Milli Eğitim Mersin Halk Eğitim Merkezi ortaklığında yürütecek. 12 ay sürecek olan bu projeye destek veren herkese gönülden teşekkür eder, başarılarla dolu bir dönem geçirmelerini dileriz.  Devamını Oku »

“Şiş Örücülüğü” Meslek Edindirme Projemizin Kapanış Töreni yapıldı. Sergimiz, şimdi Mezitli Down Cafe’de…


14 Haziran 2017’de başlayan ve 4 ay süren, İŞKUR ortaklığında düzenlediğimiz “Şiş Örücülüğü” Meslek Edindirme Projesi 16 Ekim 2017 tarihine kadar Mersin Halk Eğitim Merkezi El Sanatları Eğitmeni Sn. Emel Uğuz eşliğinde gerçekleşti. 18 Ekim 2017 tarihinde Kapanış Töreni düzenlenerek hak sahiplerine sertifikaları verildi. ZİÇEV Mersin şubemizin bahçesinde gerçekleştirilen törende ZİÇEV Mersin Şube Başkanımız Zekiye Kahveci, 2017 yılında İŞKUR ile ortak yürüttükleri Şiş ... Devamını Oku »

ZİÇEV İzmir, “Gülümseyen Yüzler” standıyla TÜBİTAK Bilim Şenlikleri Destekleme Programında!


İzmir’li tüm dostlarımızı ve velilerimizi, ZİÇEV İzmir şubemizin TÜBİTAK Bilim Şenlikleri Destekleme Programı dahilinde “Gülümseyen Yüzler” adı altında açtığı standa ve 12 Ekim 2017 Perşembe günü müzik grubumuzun İbrahim Kasımoğulları yönetiminde 13.30’daki konserine (Karşıyaka Öğretmenevi Bahçelievler) bekleriz. Standımız, 12-13-14 Ekim 2017 tarihlerinde Karşıyaka Öğretmenevi Bahçelievler’de açık olacaktır. Devamını Oku »

Mersin Şubemizin Ritim Grubumuz 11 Ekim 2017 Çarşamba günü ‘’Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’’nde sahne alacak


11 Ekim – 15 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan ‘’Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’’nde ZİÇEV Mersin şubemizin Ritim Grubu da sahne alacak. 11 Ekim Çarşamba saat:14.00 Atatürk Caddesinde (Belediye Taş Bina Önü) yer alacak olan konserimize tüm Mersinlileri bekleriz 🙂   Ritim grubumuzun konser detaylarına http://www.engelsizsanat.net/EtkinlikDetay.php?id=34 sayfasından, etkinlik programına ise http://www.engelsizsanat.net/index.php sayfasından ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »