Anasayfa / HABERLER

HABERLER

ZİÇEV Antalya şubemizin spor salonu ile müzik odası genişledi ve yenilendi


ZİÇEV Antalya şubemizin spor salonu ile müzik odasının genişletilme çalışmalarını, tadilatı ve onarımını yapan Oktay Güzel İnşaat’a ve bu bağışa aracı olan psikolog Seray Keser ve eşi mimar Ali Can Keser’e, mimar Emre Avcı’ya ve AKE Mimarlık’a çok teşekkür ederiz. Böylesi güzel yürekli insanların desteği bizim için çok değerli. Devamını Oku »

10 Ocak 2019: TBMM ziyaretimizden keyifli anlar…


ZİÇEV Ankara şubemizin gençleri, öğrencimiz Niyazi Pektaş’ın çizimlerini kullanarak hazırladıkları yeni yıl için iyi niyet kartlarını sunmak üzere 10 Ocak 2019 Perşembe günü TBMM’ne milletvekillerimizi ziyarete gittiler. Milletvekilleri ve danışmanlarıyla görüşen öğrencilerimizin objektiflere takılan keyifli anlarını sizlerle de paylaşmak istedik..   Devamını Oku »

Sevgili Tarsusluları, 18 Ocak 2019 günü öğle yemeğine, yüksük çorbası içmeye bekliyoruz


Sevgili Tarsuslular, 18 Ocak Cuma günü saat 11.00-13.00 arasında öğle yemeğinizi halk müziği eşliğinde yöresel lezzetimiz Yüksük Çorbası içerek geçirmeye, böylece hem doymaya hem de sağlanan gelirle vakfımızda eğitim gören çocukların eğitim masraflarına katkıda bulunmaya ne dersiniz? Tarsus Öğretmenevi’nde gerçekleştireceğimiz bu etkinliğe bütün gönül dostlarımız davetlidir. Devamını Oku »

Samsunlu bayanlarımızı 12 Ocak 2019 Cumartesi günü Geleneksel Bayanlar Çay’ımıza bekliyoruz


ZİÇEV Samsun şubemizin düzenlediği, çocuklarımız için tüm gönül dostlarımızla bir araya geldiğimiz, Geleneksel Bayanlar Çayı’mıza herkesi bekliyoruz. Tarih: 12 Ocak 2019 Cumartesi günü Saat: 13.00-17.00 Ücret: 35 TL. Yer: Serra Otel – Liman Mahallesi, Rıhtım Blv. No:3 (Gençlik Parkı karşısı)  İlkadım/Samsun Devamını Oku »

İstanbul şubemizde 2018 Aralık ayında uygulanmış olan köpekle terapi eğitiminden sevimli görüntüler


ZİÇEV İstanbul şubemizde köpekle terapi eğitimine başlandı. Bir ay boyunca sürecek terapi eğitimini veren BAC TEAM köpek eğitim merkezi sahibi ve köpek eğitmeni Sayın Berker ARSLAN’a ve ekibine biz de çok teşekkür ederiz. Özel çocuklarımızın heyecanını ve mutluluğunu görmek bizleri de çok mutlu ediyor. 1.hafta: köpekle terapi eğitimi ZİÇEV -İstanbul Şubemizde köpekle terapi eğitimine başladık. Bir ay sürecek eğitimde bizler ... Devamını Oku »

Kayserili dostlarımızı, 20-21 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan El Sanatları ve Resim Çalışmaları Sergimize bekliyoruz


Sevgili Kayserililer, ZİÇEV Kayseri şubemiz öğrencilerinin el sanatları ve resim çalışmalarından oluşan sergimiz 20-21 Aralık tarihlerinde Kayseri Park AVM -1.Katta 10.00-22.00 saatleri arasında görülebilir. Sergimizin açılışı 20 Aralık Perşembe günü saat 11.00’de gerçekleştirilecektir. Tüm ZİÇEV dostlarımızı bekliyoruz. Devamını Oku »

Başarılı geçen ZİÇEV Manisa El Sanatları Sergisi’nin ardından öğrencilerimize gösterilen büyük ilgi bizleri çok mutlu etti


7-10 Aralık 2018 tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Fuaye alanında yer alan ve mozaik, taş boyama ve ahşap şekillendirme ile yapılmış yaklaşık 300 eserin yer aldığı ZİÇEV El Sanatları Sergimizin ardından, Manisalı öğrencilerimizin başarısından etkilenen basın kuruluşlarımızın ilgili bir haberleri.             Devamını Oku »

ZİÇEV Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyemizin “Sinop” fotoğrafları 12 Aralık 2018’de ASKİ’de sergilendi


ZİÇEV Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyemiz öğrencilerinin Doğada Görüntü Avcılığı Fotoğraf Yarışması için Sinop’ta çektiği fotoğraflardan oluşan “Tut Elimi Geleceğim Olsun” Fotoğraf Sergimiz, 12 Aralık 2018 tarihinde ASKİ Genel Müdürlüğü’nde giriş katta sergilendi. Sergimize ilgi gösteren herkese ve özellikle ASKİ Genel Müdürü Sayın Cumali Kınacı, Genel Müdür Yardımcısı Özgür Özdemir, İnsan Kaynakları Bölümü başkanı Ali Deveci, Eğitim Müdürü Betül Uzun, Eğitim Şefi Suzan ... Devamını Oku »

Manisa şubemizin ZİÇEV El Sanatları Sergisi (7-10 Aralık 2018) büyük ilgi gördü


7-10 Aralık 2018 tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Fuaye alanında yer alan ve mozaik, taş boyama ve ahşap şekillendirme ile yapılmış yaklaşık 300 eserin yer aldığı ZİÇEV El Sanatları Sergimizin açılışına, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş ve Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir ... Devamını Oku »

ZİÇEV Ankara öğrencileri, bir günlük belediye çalışanı oldu, belediyede yapılan işleri öğrendi :)


Gölbaşı Belediyesi, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında ZİÇEV Ankara öğrencilerimize “Belediyemizi Tanıyalım” projesi ile belediye müdürlüklerini tanıttı. Öğrencilerimiz Zabıta, Fen İşleri,Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüklerinde bir günlük mesai yaparak belediyede yapılan işleri öğrendi. Bu keyifli geçen günü izlemek için Gölbaşı Belediyesi’nin hazırladığı videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a ve bizimle ilgilenen tüm Gölbaşı Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederiz. Videonun ... Devamını Oku »